Вирощуємо мигдаль в своєму городі на раз-два: для чого його тримати в піску – 1 важливий нюанс

Цей метод дозволяє вирощувати мигдаль з самого горіху. Для того, щоб він 100% проріс, його слід помістити в одну ємність і поставити в холодильник. А потім висаджувати в ґрунт.

Не всі українці, й навіть багато хто, не любить наші звичні грецькі горіхи, що ростуть чи не в кожному дворі та городі. Набагато смачніше куштувати мигдаль. Насамперед, тому, що він абсолютно не гіркий, й має якийсь дивовижний смак. Його можна додавати у будь-який йогурт, мюслі, просто куштувати під час роботи, й не мати бажання після цього пити багато води. Виявляється, що мигдаль вже можна посадити навіть в будь-якому українському городі. Просто для цього слід знати, як саме зробити це правильно.

Тож, хто наважиться на таке, повинен знати, що це не проста справа. Краще всього садити мигдаль мешканцям південних областей України. Оскільки, ці горіхи дуже сильно люблять тепло. Їх можна садити і в інших областях нашої країни, але на півдні вони ростимуть найкраще. Для цих горіхів потрібен добре дренований ґрунт із нейтральною кислотністю. Мигдаль добре садити весною або восени.

Садівники пояснили, як легко виростити мигдаль у себе в городі
Садівники пояснили, як легко виростити мигдаль у себе в городі

Садівники, які вирішили вирощувати мигдаль з горіха, обов’язково повинні помістити його в ємність з вологим піском і поставити все це в холодильник. До того ж, на декілька місяців поспіль. Тільки після цього переходити до процесу висаджування. Перше, що слід буде зробити, так це дістати горіхи з холодильника й замочити їх у теплій воді мінімум на 12 годин часу (максимум на 24 години). Це слід зробити для того, щоб в горіхах активізувався процес проростання. Звичайно, що один горіх ніхто висаджувати не буде, як правило, це 3-5 штук.

Коли земля в горщиках також буде готова до посадки (легка, добре дренована, а також змішана з піском), у неї можна садити горіх. Насамперед, на глибину ґрунту два-три сантиметрів. Потім горіх слід полити, а згодом й регулярно зволожувати. Але в жодному разі не слід допускати застоювання води. Прорости саджанець горіху повинен через декілька тижнів після посадки.

Схожі статті

Цю 1 дію з морквою потрібно зробити до 15 червня: запорука багатого і якісного врожаю

Не секрет, що морква є вибагливою до поливу, але також для гарного росту її потрібно забезпечувати необхідними поживними речовинами – що, коли і як треба внести під рослину?

Гортензія заграє новими фарбами: як 1 інгредієнт може змінити колір квітки на блакитний

Рожева гортензія стане блакитною, якщо ви зробите одну просту дію – додаю цей 1 продукт з кухні в ґрунт і результат прямо на око. Секрети садівників.

Вродять, як ніколи – “ахнуть” всі: в які дні червня 2025 садити кавуни й дині

Червень настав – кавуни й дині на підході до посадки у відкритий ґрунт. Городники розсекретили найсприятливіші дати для посіву – запам'ятайте ці дні.

Врожаю не буде ніде: не садіть ці 5 овочей біля перцю, бо виросте дрібним, гірким і несмачним

Сусідні культури на городі відіграють важливу роль у вирощуванні перцю, тому перш ніж його посадити, варто дізнатись, які овочі є сприятливими для нього.

Врожай зросте вдвічі: поливаю цим огірки щороку в червні на Полтавщині – не жовтіють ніколи

Для кожного дачника неприємно бачити, коли огірки на грядках починають жовтіти, але цього можна уникнути заздалегідь – чим полити овоч, щоб плоди були великими й смачними?

6 народних методів – і мухи й комарі забудуть до вас дорогу: як захистити оселю від комах

Комарі й мухи часто потрапляють в оселю та завдають дискомфорту для господарів будинку, але на щастя існує кілька методів, як прибрати цих комах.