Встигніть до 15 червня: всього 1 обов’язковий полив – і кабачки родитимуть все літо напроліт

Мрієте, щоб кабачки на домашній грядці родили все літо без перестану? Тоді подбайте про те, аби до 15 червня полити овочеву культуру одним поживним розчином. Його рецепт розповість "Сенсація".

В кожного городника є перевірені часом лайфхаки, які допомагають виростити щедрі врожаї кабачків. В основі догляду за овочевою культурою знаходиться підживлення. Мінеральні та органічні добрива – чудовий варіант для кабачків. Завдяки ось такій підгодівлі плоди будуть зав’язуватись чудово і швидко виростуть.

Експерти в городніх справах наголошують – в червні кабачки обов’язково потрібно підживити. В цьому місяці кущі овочевої культури набирають силу і розростаються. Від їх міцності та здоров’я залежатиме, яку кількість плодів вони на собі зможуть потім витягнути.

В сфері городництва існує багато різних добрив для кабачків. Серед такого різноманіття важко обрати щось одне. Тому краще використовуйте перевірену часом та практикою органіку. Оберіть для підживлення курячий послід. Він містить багато азоту, який сприятиме розростанню стебел та зеленого листя.

Городники розповіли, чим полити кабачки до 15 червня, щоб врожаї були гарні
Городники розповіли, чим полити кабачки до 15 червня, щоб врожаї були гарні

Добриво для кабачків із курячого посліду готують заздалегідь – щоб органіка добре настоялась перед використанням. Курячий послід розчиняють у воді, дотримуючись пропорцій 1:1. Готовий концентрат залишають на 3-4 дні.

Перед підживленням кабачків беруть 0.5 літрову банку концентрату та розчиняють в 10 літрах води. Замість органіки від курочки можете використовувати будь-який інший засіб, в якому переважає азотна складова.

Органічне добриво вливають під кожен кабачковий кущ невеликим ковшиком.

Дехто з дачників використовує для підживлення кабачків не курячий послід, а коров’як. Це добриво також містить в собі багато азоту, який стимулюватиме ріст стебел та листя. Його перед використанням розводять в пропорції 1 літр на 10 літрів води. Розчин коров’яку ллють тільки на зволожену землю під кущі кабачків.

Городники розповіли, чим полити кабачки до 15 червня, щоб врожаї були гарні
Городники розповіли, чим полити кабачки до 15 червня, щоб врожаї були гарні

Встигніть полити кабачки розчином з органіки до 15 червня – і в сезоні 2025 вони завалять вас крупними і смачними плодами.

Схожі статті

Коли потрібно пасинкувати огірки, а коли — ні: пояснення, що буде зрозуміле навіть новачкам

Тепер точно зрозуміло, чи варто пасинкувати огірки, чи ні. А також, з якими овочами це слід робити, а з якими — ні. Знаючи це, не заплутається в цьому питанні навіть садівник-новачок!

Вони навіть не схожі на лілії: 3 сорти, про які мріє кожен затятий садівник – справжнє диво

Лілія – декоративна квітка, яку відносять до багаторічників. Пропонуємо до уваги читачів "Сенсації" добірку з 3 сортів лілії, які мріють посадити на домашній клумбі всі городники.

Щоб на томатах були великі грона, слід дотримуватися цих 3 важливих правил: поради садівника

Мати великі грона на томатах, а з усіх квіток — плоди, можливо, якщо дотримуватися кількох важливих правил. Всі вони прості та зрозумілі, справитися зможуть навіть новачки!

Поливати овочі холодною водою у спеку – фатальна помилка: ці 6 культур цього не пробачать

Теплолюбні овочі поливати у спеку треба тільки підігрітою на сонці водою. Від води з-під крана рослини отримають стрес, у них сповільниться ріст та знизиться стійкість до хвороб.

Вся брехня про фітофтору на помідорах: ці поради городніх “розумників” на 99% не працюють

Городник розвіяв усі міфи "розумників" з Ютуба про найпопулярніші способи профілактики від фітофтори на помідорах. Майже всі вони на 99% не працюють.

Кулінари наголошують: НЕ консервуйте огірки цим способом – ризик бродіння в банках 50%

Консервування овочів таким чином, призведе до бродіння та розчарування. Досвідчені кулінари пояснили, яким чином робити цю справу точно не слід.