Врожаю не буде ніде: не садіть ці 5 овочей біля перцю, бо виросте дрібним, гірким і несмачним

Сусідні культури на городі відіграють важливу роль у вирощуванні перцю, тому перш ніж його посадити, варто дізнатись, які овочі є сприятливими для нього.

Болгарський перець є найулюбленішою рослиною багатьох дачників, хоч і така культура вважається дещо вибагливою у вирощуванні. Часто навіть за правильного догляду не виходить отримати бажаний результат, що неабияк засмучує. Найпоширенішою проблемою низького врожаю і дрібних плодів є неправильне сусідство на грядці.

Деякі рослини, висаджені поруч із перцем, можуть позитивно вплинути на врожайність овочу й смак, а деякі навпаки пригальмувати ріст. Однак для отримання гарного врожаю важливо надати рослині регулярний полив, підживлення та освітлення.

Городники розповіли, що не можна садити поруч із перцем на ділянці
Городники розповіли, що не можна садити поруч із перцем на ділянці

Однією з несприятливих сусідок для перцю є квасоля, деякі її сорти виділяють у ґрунт речовини, які здатні пригнічувати ріст інших рослин. Як результат, перець виростає не таким високим, а плоди набувають гіркуватого присмаку.

Не варто висаджувати поруч із перцем базилік. Через свій виражений аромат він відлякує багатьох шкідників, але також він має алелопатичні властивості, виділяє речовини, які можуть пригнічувати розвиток сусідніх культур.

Городники розповіли, що не можна садити поруч із перцем на ділянці
Городники розповіли, що не можна садити поруч із перцем на ділянці

Морква, редиска, картопля мають однакові вимоги з перцем до ґрунту. Якщо вони будуть вирощуватись поруч, вони будуть конкурувати одне з одним за поживні речовини та світло.

Ідеальними сусідами на грядці з гострим перцем є шпинат, салат, кріп, кінза, чебрець. Вони здатні покращити смак плодів та відлякати шкідників. До посадки перцю у відкритий ґрунт, без проблем можна вирощувати на тій грядці зелену цибулю, горох, листовий салат, редиску. Важливо враховувати всі ці поради, адже нехтування ними дійсно може призвести до негативних наслідків під час збору врожаю.

Схожі статті

Врожай зросте вдвічі: поливаю цим огірки щороку в червні на Полтавщині – не жовтіють ніколи

Для кожного дачника неприємно бачити, коли огірки на грядках починають жовтіти, але цього можна уникнути заздалегідь – чим полити овоч, щоб плоди були великими й смачними?

6 народних методів – і мухи й комарі забудуть до вас дорогу: як захистити оселю від комах

Комарі й мухи часто потрапляють в оселю та завдають дискомфорту для господарів будинку, але на щастя існує кілька методів, як прибрати цих комах.

Видалення листя у томатів може стати фатальною помилкою: 1 “за” і 5 “проти” такої процедури

Видалення листя в помідорів – чудовий спосіб трохи прорідити рослинні джунглі на відкритій грядці. Але чи завжди це потрібно робити? Розповідаємо усі подробиці у нашому матеріалі.

Коли та що потрібно виривати з городу до столу: 3 кроки, щоб узяти з зелені найбільше вітамінів

Їсти зелень потрібно тоді, коли в ній найбільше вітамінів! Для цього варто знати, коли та в який час її слід зривати на городі. З грядки й прямо до столу!

Суха та спекотна погода — ідеальна для павутинного кліща: 1 дія для профілактики на городі

Цього шкідника не буде на городі в спеку, якщо знати про всі ці дієві лайфхаки. Варто дотримуватися цих правил уже зараз, щоб потім не мати клопоту з цим павутинним кліщем.

На Прикарпатті буряки обробляють хитрим настроєм: плоди не гниють по корінню від слова зовсім

Цей метод може не тільки запобігти загниванню буряків, але й зробити цей овоч більш солодким, соковитим і смачним. Слід використати для профілактики, коли буряки трішки підростуть.