Мені цей прийом показали на Київщині, а я розповідаю всім: 2 добрива для огірків-рекордсменів

Внесення добрив в ґрунт визначає врожайність вашого майбутнього врожаю, в тому числі і огірків – чим їх підживити вже в червні, щоб всі сусіди "ахнули".

Влітку більшість культур вже дають перший врожай, тому в червні потрібно прикласти максимум зусиль, щоб цей врожай був високим. В перший місяць літа в огірків формуються зав’язі, тож їм необхідно надати ретельний догляд, а особливо це стосується підживлення. Потрібно обирати ті добрива, які не лише збільшать кількість плодів, а й покращать їх смак та зроблять рослину стійкою до хвороб. Відомо про безліч народних засобів, які показують чудові результати, наприклад, “молочне добриво”, яке передбачає використання вівсянки.

Вам знадобиться 1 столова ложка вівсяних пластівців, які необхідно буде залити окропом і залишити настоюватись на 24 години. Потім настій слід розвести у 10-літровому відрі і додати 2 краплі йоду. Під кожен кущ потрібно буде вилити по 1,5 літра.

Дачники назвали два найкращих добрива для огірків для щедрого врожаю
Дачники назвали два найкращих добрива для огірків для щедрого врожаю

У період активного росту огірків потрібно надати їм азот і калій, які відповідають за ріст зеленої маси та формування здорових пагонів. Можна використовувати як органічні, так і мінеральні добрива, зокрема гній або курячий послід.

Літр гною слід змішати з одним літром води, а перед самим застосуванням дану суміш варто ще раз розвести у десяти літрах води. Також рекомендується додати в розчин літр деревного попелу, гарно перемішати й полити огірки.

Дачники назвали два найкращих добрива для огірків для щедрого врожаю
Дачники назвали два найкращих добрива для огірків для щедрого врожаю

Під час плодоношення культура потребує калію й фосфору, які відповідають за рясне утворення зав’язі та якісне дозрівання плодів. Городники радять застосовувати суперфосфат або деревний попіл.

Слід розсипати попіл по ґрунту навколо огіркових кущів раз на тиждень, після чого гарно зволожити ділянку, щоб поживні речовини швидше засвоїлись огірками.

Схожі статті

Не для птахів черешня вродила: безболісно проганяємо пернатих із саду, щоб не псували ягоди

Щойно на черешнях почали жовтіти-червоніти ягідки, як тут же казна звідки з'являються представники пташиного царства й нумо ласувати смаколиком. Захистити урожай фруктів від пернатих нахаб можна.

Встигніть до 15 червня: якщо полиєте кабачки цим розчином – врожай зросте вдвічі, а то і втричі

Кабачки є невибагливою культурою, але без підживлення вони не здатні вродити смачний і великий врожай – чим треба полити їх до середини червня 2025?

Не зола і не яєчна шкаралупа: чим підживити буряк на грядці, щоб вродило як на Полтавщині?

Як отримати величезний врожай буряку, який також буде вражати розміром? Розповідаємо в нашому матеріалі про правильну підживку для даної культури.

5 найкращих рослин з суцвіттями у вигляді свічок: ідеальні квіти для прикрашання сучасного саду

Існує безліч красивих квітів. Але види, які мають суцвіття у формі свічок, виглядають особливо красиво, незвично та цікаво. Таких рослин багато, тож серед них ми вибрали 5 найцікавіших варіантів.

Понад 85% дачників не знають про це: як врятувати врожай кавунів, якщо плоди несолодкі й дрібні

Неприємно, коли замість великих і солодких плодів, садівники отримують маленькі й несмачні ягоди – чому так відбувається і як цього уникнути заздалегідь?

Ця підгодівля – “best of the best”: полийте цим томати в 2025 – лише великі й мʼясисті плоди

Проведення підгодівлі є дуже важливою справою під час вирощування помідорів, звісно якщо ви налаштовані на отримання великого врожаю і солодких плодів.