Кріп у 2025-му будете роздавати родичам відрами на заморозку: просто полийте його цим

Не хочеться більше бачити у себе на городі куций кріп? Є дуже просте рішення, завдяки якому у вас буде купа свіжої зелені, яку також можна заморозити.

Навіть якщо ми рясно поливаємо кріп, це не стає гарантією наявності пишної зелені у нас на городі. Є велика кількість факторів, які впливають на урожай кропу, петрушки, щавлю та інших рослин.

Що ж варто зробити вдома для того, аби грядка з кропом виглядало так, наче ви збираєтеся її показувати на виставці? Розповідаємо в нашому матеріалі.

Експерт розповів, як виростити пишний кріп на городі

Досвідчені дачники розповіли, як правильно сіяти кріп в 2025
Експерт розповів, як виростити пишний кріп на городі

Вам не треба нікуди ходити, і нічого купляти. Головна відповідь у вас знаходиться прямо на городі, і вона міститься в бур’янах. Вони вже увібрали у себе всі корисні речовини з вашої землі, і можуть так само їх віддати.

Наступного разу, коли будете прибирати свої грядки, візьміть найкращу та найсоковитішу траву з пишною зеленню, подрібніть її, залийте теплою водою та залиште на декілька днів постояти. Потім процідіть, і цей настій можна розбавляти ще приблизно на 10 відер води.

Далі поливайте свої грядки із зеленню, у тому числі кріп, і вже незабаром побачите, наскільки це ефективний спосіб.

Нагадуємо, що кріп обожнює місця на городі, де багато сонця, але якщо ми говоримо про південь України, то часто влітку температура піднімається настільки, що гинуть культури, навіть ті, що відрізняються стійкістю до сонця. Тому у таких випадках краще обирати для кропу ділянки, де серед дня з’являється затінок. Також заглиблюйте лунку для того, аби вода там добре накопичувалася. Окрім того, таким чином у лунці завжди буде тінь, а це означає, що волога не випаровуватися швидко.

Схожі статті

Попелиця, як набридлий залицяльник, не відстає? Ось як у Херсоні її випроваджують з подвір’я

Попелиця обожнює найніжніші тканини рослини, а тому обирає молоді пагони та листочки, що для господарів — видовище не з простих. Як впоратися з цим шкідником?

Щоб зберегти та підвищити врожай: чим обприскують томати у червні – полтавці знають, що робити

Влітку молоді томати потребують особливого і дбайливого догляду. Що потрібно обов'язково зробити з кущами у червні, щоб зберегти та підвищити врожай?

3 помилки, які не допускають на Одещині під час цвітіння винограду: будуть не грона, а насмішка

Для винограду найважливішим етапом є цвітіння. Саме в цей момент вирішується, який урожай ви можете зібрати у сезоні. Розповідаємо в нашому матеріалі про популярні помилки.

До 15.06 – одне, після 15.06 – інше: 2 добрива для полуниці, які треба знати, коли давати

Щоб полуниця гарно родина з року в рік, її слід підживлювати навіть у червні. Причому добрива у першій половині місяця кардинально відрізняються від тих, які треба внести вже після плодоношення.

Влітку на Дніпропетровщині “годують” огірки не добривом, а звичайною крупою – море врожаю

З цим простим підживлення огірки почнуть стрімко рости та активно плодоносити аж до осені. Цікаво, що добриво готується на основі звичайного гороху.

Не весна й не осінь: 3 сидерати, які потрібно висіяти влітку – підживлятимуть і притінятимуть

Існує думка, що сидерати слід висівати або восени, або навесні. Насправді це можна сміливо робити й улітку. Таким чином землю корисними елементами наситите і тінь для культурних рослин організуєте.