Які предмети на кухні зберігаються неправильно: це варто негайно виправити

Щоб продовжити життя кухонний речей, не викидати швидко зіпсовані продукти та не нашкодити собі — провірте, чи правильно ви їх зберігаєте.

Спеції 

Ми добре знаємо, що спеції можуть зберігатись досить тривалий час, але якщо це робити правильно і не провокувати появу комах та мошок. Спеції варто зберігати у темних, прохолодних та сухих місцях. А ось шафки поруч з плитою, поверхні біля раковини та плити не найвдаліше місце для їх зберігання, адже там завжди буде тепло та волога, що загрожує швидко зіпсувати продукти.  

Вино 

Досить часто зустрічають красиві декоративні спеціальній полиці для пляшок на стільниці. Виглядає це дуже красиво, але мало хто знає, що зберігати вино таким чином небезпечно. При кімнатній температурі та під прямими променями сонця воно швидко псується. До того ж, кожен сорт вина має свої особливості зберігання, з якими потрібно ознайомитись. Пляшкам з вином потрібна прохолода та темні місця. Наприклад, можна зберігати вино в холодильнику але класти плашку горизонтально, щоб е пересихала пробка, не стискалась і не пропускала повітря всередину.  

Сковорідки і каструлі з антипригарним покриттям 

Ми робимо велику помилку, коли зберігаємо такі речі один на одному. Адже тоді на поверхні сковорід та каструль з’являються подряпини, що в результаті може взагалі зіпсувати посуд. Якщо немає іншої можливості їх зберігати, між ними можна покласти рушник або папір для випічки. Тоді пошкодити їх буде складніше. 

Кухня

Борошно 

Борошно досить часто зберігають в контейнерах для круп. Але це спірне питання, адже великий об’єм продукту в таких умовах може швидко зіпсуватись. У них часто заводяться жучки. Але є вихід, борошно, особливо цільнозернове, можна зберігати замороженим. Пересипте її в щільну, волостійку герметичну тару і відправте заморожуватись.  

Деко  

Як і сковорідки з каструлями, так і деко для випічки не варто зберігати один на одному. Щоб запобігти такій проблемі, можна придбати органайзери з роздільниками та розставити деко на них, щоб вони не торкались один одного і не псувались.  

Схожі статті

2 ложки + 3 літри – найкраща підживка знайдена! Чим підгодувати перець, щоб він не хворів

Перець потрібно підживлювати кілька разів за сезон, але потрібно знати, чим саме це робити - що слід внести в ґрунт під час висадки розсади цього овочу?

Використовую лише ці 3 правила для догляду за капустою: ростуть щільні та великі качани

Капуста не тріскається, не гниє й росте рівною. Весь секрет — у правильному догляді, який легко запам'ятати. З цими порадами врожай буде таким гарним, що всі сусіди проситимуть у вас поради.

Великдень 2025 закінчився, а як щодо городніх справ: коли можна приступати до робити на землі

Після великих свят, не всі городники одразу приступають до роботи на городі, адже не завжди це дозволяється - коли можна висаджувати рослини після Великодня 2025?

3 причини, чому жовтіє часник: як цього уникнути і отримати найбільший врожай серед сусідів

Листя часнику жовтіє і скручується - що робити? Запам'ятайте раз і назавжди, чому так стається і як цього можна уникнути заздалегідь, щоб врожай був як завжди великий.

Як зібрати аж 50 відер картоплі з сотки: цей простий спосіб дачники використовують роками

Кожного року городники виходять на свої ділянки для того, аби зайнятися вирощуванням картоплі. Задача ця не з простих, і часто не задовільняє результатом.

Підживлення редиски золою: 3 способи застосування для найкращого результату

Зола — це не просто залишки після багаття чи грубки, а справжній скарб для грядки з редискою. Використовувати її можна кількома способами, кожен із яких має свої плюси.