Одяг чи тканину
У мережі можна знайти безліч лайфхаків, які розповідають про те, як швидко висушити в мікрохвильовці маленький одяг, наприклад, шкарпетки. Однак, це дуже погана ідея, оскільки річ нагрівається нерівномірно і можна отримати деформовану і запалену тканину.
Посуд радянських часів
Старий посуд з порцеляни небезпечно ставити у мікрохвильову піч. У той час, при виробництві посуду використовували свинець або інші важкі метали. Тому розігріваннях таких предметів загрожує отруєнням.
Металеві предмети
Метал служить захистом і не дає мікрохвилям вийти за межі приладу. Тому, поставивши такі предмети в мікрохвильовку, ви швидко її зіпсуєте, адже правильна робота приладу порушиться.
Кришталь
У виробництві справжнього кришталю використовують свинець або срібло. Такий посуд може не витримати перепаду температури і лопнути, пошкодивши техніку.
Різні контейнери
Перед використовуванням контейнера, варто ознайомитись чи підходить він для розігріву в мікрохвильовці. Однак, якщо контейнер зроблений з тонкого пластику, то у мікрохвильовці він може розплавитись, а з товстого пінополістиролу — виділяє токсичні речовини.
Мікрохвильова пічСуха губка
Багато хто дезінфікує губки для миття посуду в мікрохвильовій печі. Однак, такий метод можливий тільки за умови, якщо губка буде мокрою. Суха може спалахнути.
Tetra Pak
Tetra Pak — це картонна упаковка, яка добре зберігає продукти. Однак, її не можна розігрівати у мікрохвильовій печі. У її складі є поліетилен і алюмінієва фольга, а вони ні в якому разі не мають взаємодіяти з такою технікою.
Поліетиленовий пакет
При нагрівання поліетиленовий пакет виділяє небезпечні хімічні елементи, що може зашкодити організму.