Четвер, 17 Червня, 2021

Дружина Григорія Решетника ревнує його до учасниць шоу “Холостяк”: гроші потрібні, але й серце не на місці

Христина Решетник виявляється не так спокійно реагує на учасниць, як це здається.

Родина Решетників — одна з найзразковіших зіркових родин в Україні. Григорій жодного разу не оскандалився і є люблячим батьком для трьох своїх синів. Христина Решетник — приклад ідеальної мами, яка встигає і працювати, і виховувати дітей, і прибирати, і займатися собою. Не дивлячись на невеликі перерви між пологами, дівчина дуже струнка та вродлива.

Певно багатьох цікавить питання, чи ревнує Христина Решетник свого чоловіка до учасниць шоу, адже кожна з них дуже вродлива і тягне на супермодель. Воно й не дивно — дівчата проходять жорсткий відбір та конкурс. А костюмери та візажисти роблять їх ще більш прекраснішими.

Студійні розмови

Нещодавно на екрани українців вийшов новий ефір пост-шоу “Холостяк. Як вийти заміж”, у якому телеведучий Григорій Решетник та усі учасники, які мають відношення до реаліті, розповідають про свої враження та дискутують на різноманітні теми. У студію завітали Нікіта Добринін та його обраниця Даша Квіткова, Макс Михайлюк, Ксенія Мішина з Олександром Еллертом, Михайло Заливако та учасниці, і навіть Злата Огнєвіч.

Христина таки ревнує

У ході розмові Олександр пожартував, що його чекала серйозна розмова після балу, на якому він танцював з Джесікою. А Григорій Решетник не залишився у стороні і додав, що Христина також не забула про цей випадок, адже і шоумен танцював з дівчиною. Мовляв, таке ось життя одружених чоловіків. Насправді, розмова велася напівжартома, але у кожному жарті є доля правди.

Поділіться статтею

Таюне і Олег Винник

Олег Винник розсекретив ім’я майбутньої донечки, яку йому подарує Таюне: ховати таке щастя більше неможливо

0
Відомий український співак Олег Винник рідко відкриває подробиці свого особистого життя, але іноді він все ж радує шанувальників несподіваними одкровеннями.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк зробила собі ніс та губи: тепер схожа чи то на Повалій, чи то на травесті-діву Монро (ФОТО)

0
Відома українська телеведуча Леся Нікітюк сколихнула своїх численних шанувальників оновленою зовнішністю.
Дар'я Петрожицька зіграла у серіалі "Папік"

Що відомо про Дар’ю Петрожицьку: біографія, цікаві факти та хто спонсор, який зробив з неї нову зірку кіно?

Молода та амбітна акторка Дар'я Петрожицька стала відома завдяки серіалу "Папік". Як дівчині вдалося стати частиною кіноіндустрії?
Віктор Павлік і Катя РепяховаКаті стало зле в пологовому

“Найстрашніше, що може бути”. Дружині Віктора Павліка стало зле після пологів: повернулася хвороба

До дружини Віктора Франковича завітала хвороба, якої вона боялася найбільше.

Популярне

Останні новини