Дружина Григорія Решетника ревнує його до учасниць шоу “Холостяк”: гроші потрібні, але й серце не на місці

Христина Решетник виявляється не так спокійно реагує на учасниць, як це здається.

Родина Решетників — одна з найзразковіших зіркових родин в Україні. Григорій жодного разу не оскандалився і є люблячим батьком для трьох своїх синів. Христина Решетник — приклад ідеальної мами, яка встигає і працювати, і виховувати дітей, і прибирати, і займатися собою. Не дивлячись на невеликі перерви між пологами, дівчина дуже струнка та вродлива.

Певно багатьох цікавить питання, чи ревнує Христина Решетник свого чоловіка до учасниць шоу, адже кожна з них дуже вродлива і тягне на супермодель. Воно й не дивно — дівчата проходять жорсткий відбір та конкурс. А костюмери та візажисти роблять їх ще більш прекраснішими.

Студійні розмови

Нещодавно на екрани українців вийшов новий ефір пост-шоу “Холостяк. Як вийти заміж”, у якому телеведучий Григорій Решетник та усі учасники, які мають відношення до реаліті, розповідають про свої враження та дискутують на різноманітні теми. У студію завітали Нікіта Добринін та його обраниця Даша Квіткова, Макс Михайлюк, Ксенія Мішина з Олександром Еллертом, Михайло Заливако та учасниці, і навіть Злата Огнєвіч.

Христина таки ревнує

У ході розмові Олександр пожартував, що його чекала серйозна розмова після балу, на якому він танцював з Джесікою. А Григорій Решетник не залишився у стороні і додав, що Христина також не забула про цей випадок, адже і шоумен танцював з дівчиною. Мовляв, таке ось життя одружених чоловіків. Насправді, розмова велася напівжартома, але у кожному жарті є доля правди.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини