48-річна Руслана Лижичко збільшила губи та одразу показала результат кардинального перетворення: “Я змучена”

Руслана Лижичко нещодавно з'явилася на зйомках вокального проекту. Згодом зірка вирішила, що потрібно вдосконалити зовнішність.

Завдяки співачці Руслані у 2004 році Україна посіла перше місце на Євробачення. Наші “Дикі танці” стали справжнім проривом європейської музики.

Руслана Лижичко
Руслана Лижичко

Артистка вражала своєю спортивною підготовкою та завзяттям. Після успіху на конкурсі, вона дала безліч концертів в Україні, постійно гастролювала. Крім цього, займалася Лижичко ще й громадською діяльністю. Їй небайдужа доля Карпат (сама Руслана з Прикарпаття).

Як змінювалася співачка?

Руслана завжди являла собою типаж української дівчини: кароока, чорнява, її неможливо було запідозрити у маніпуляціях з вродою. Та цьогоріч все ж таки зірці довелося звернутися до пластичного хірурга. Зірка вирішила освіжити форму губ. Про це повідала програма “Викриття” на телеканалі LIVE.

Руслана у пластичного хірурга

Співачка вирішила підколоти губи, щоб освіжити обличчя та прикрасити його новою формою. Ін’єкції робила українським препаратом, зробленим з японської сировини.

“Я змучена”, – зазначила співачка.

Руслана у пластичного хірурга

Під час процедури Руслана трималася дуже мужньо: вона медитувала. Хоча після уколів їй було незвично та й набряк на обличчі з’явився.

Лікарі зазначили, що така реакція організму – дуже природня, особливо, якщо такий укол робився в перший раз. Спеціалісти зазначили, що набряк буде триматися на обличчі лише найближчі два дні, згодом все буде виглядати так, наче ніяких втручань і не було.

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Популярне

Останні новини