Молода дружина Віктора Павліка Репяхова образила його на очах в усієї країни: подружнє життя йде шкереберть?

Катя Репяхова утнула неймовірне: образила чоловіка та виставила на посміх всім.

Катя Репяхова та Віктор Павлік разом вже 6 років. Однак, дівчина досі не звикла до негативу, який льється на будь-яку знаменитість. Тим паче, вона не звикла до ролі “розлучниці”, якою її нарекла українська аудиторія. Концертний директор завжди дуже гостро реагує на будь-яку критику, жарти та вислови хейтерів. Так само вона відноситься і до преси, яка за її словами, часто перекручує ситуації та виставляє її на посміх. Так чи інакше, дівчині важко прийняти реальність, але вона не припиняє вести публічний образ життя та ділитися кожною деталлю свого побуту з підписниками.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Мій секонд-хендівський

Нещодавно Катя Репяхова поскаржилася на жінку, яка не дає їй спокійно жити. Користувачка мережі постійно пише їй з не самими кращими побажаннями, і ображає її та її родину. В останньому повідомленні вона назвала Віктора Павліка секонд-хендом.

А концертний директор не знайшла нічого кращого, як назвати так Віктора Франковича в очі і на камеру. Коли співак мав забрати молоду дружину, вона сіла в автівку одразу з включеною камерою, і сказала йому: “Мій секонд-хендівський”. Віктор Павлік спочатку не знав як відповісти. У чоловіка почали бігати очі та помітно зіпсувався настрій.

Скріншот сторінки Каті Репяхової

Сподіваємося, що Віктор Франкович та Катя налагодили цю ситуацію поза камерами.

Нагадуємо, що Катя є четвертою дружиною Віктора Павліка. Дівчина вийшла заміж за нього минулого року, майже одразу після смерті його сина Павла від Саркоми. Місяць тому у пари народився маленький хлопчик на ім’я Михасик.

Схожі статті