Молода дружина Віктора Павліка Репяхова розповіла про батька: покинув родину, коли вона була маленька

Катя Репяхова розповіла, у яких відносинах перебуває з батьком.

Концертна директорка Віктора Павліка Катя Репяхова, яка рік тому стала йому ще й дружиною, активно розвиває свій блог, за допомогою якого заробляє додатково. Завдяки меті молодої жінки розширити свою аудиторію, користувачі мережі мають можливість дізнатися багато цікавого про життя пари. Адже тематикою блогу Катя обрала саме її подружнє життя та материнство.

Катя Репяхова згадала батька

Час від часу молода жінка влаштовує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram рубрику питання-відповідь, і знайомиться зі своїми підписниками краще. У цей раз вона не тільки показала обличчя свого сина Михайла, але і розповіла деякі деталі її стосунків з рідним батьком.

Скріншоти сторінки Каті Репяхової

Виявилося, що чоловік покинув її матір та трьох дітей, і більше ніколи не повертався у їхнє життя. Катя додала, що це він багато що втратив, адже не бачив, як ростуть її брат та сестра.

Варто відмітити, що свою сестру вона показувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram досить часто. Зараз дівчина проживає в Ізраїлі. Мама ж концертної директорки знаходиться постійно разом з донькою та новонародженим онуком. Жінка допомагає у догляді за дитиною, коли Катя має виконувати свої професійні обов’язки та багато подорожувати.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова з сином
Віктор Павлік та Катерина Репяхова з сином

Нагадуємо, що Катя та Віктор Франкович почали зустрічатися майже 6 років тому. Не дивлячись на те, що зіркова пара запевняли аудиторію у невинності їхніх стосунків, зараз Катя не приховує, що її кохання з Павліком почалося тоді, коли він був одружений.

реклама

Поділіться статтею

Неллі Уварова підстриглася, змінила колір волосся та округлилася

(Фото) Катю Пушкарьову не впізнати: Неллі Уварова підстриглася, змінила колір волосся та округлилася

Серіал про розумну дівчину Катю Пушкарьову, яка відважилася підкорювати світ моди, дивилася вся країна. Після такого гучного успіху акторка рідко стала з'являтися на екрані, але наважилася дати інтерв'ю. Подивіться, як змінилася зірка 2000-х років - очам повірити не можна.
36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму і засвітила всі зморшки: життя не пошкодувало поп-діву

Тіна Кароль цього року вирішила змінити амплуа і з ліричної романтичної співачки перетворилася на справжню левицю української сцени. Її молодості може позаздрити кожна, але як насправді виглядає знаменита білявка без гриму? Чи правда, що зморшок артистці не перелічити?
Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка

Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка: парубок, який постійно крутився поруч

Після смерті чоловіка Софії Ротару, уся родина співачки була вщент розбита. Справа в тому, що з життя пішов не тільки голова сім'ї, але й той, хто очолював бізнес родини. Абсолютно усе на той час залежало від Анатолія Євдокименко. Після тривалої перерви артистка таки повернулася на сцену, але завдяки кому?
Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою

Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою просто посеред концерту: Вадим у прольоті

Дзідзьо та Оля Полякова для широкого загалу — хороші друзі. Вони нерідко з'являються разом в однакових проєктах, а також в особистих блогах один одного. Нове спільне фото артистів здивувало користувачів мережі — Дзідзьо впав перед Ольгою не коліна з великим букетом троянд.
Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко

Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко: вибір очевидний

Багато років тому Інна Білоконь шокувала публіку абсолютно неочевидним для них вибором чоловіка. Поки всі вважали її коханкою Андрія Данилко, вона будувала сім'ю з іншим і навіть народила від нього дітей. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини