Знайшлася покинута дружина Андрія Дикого: неймовірної краси жінка враз затьмарила Лілію Ребрик

Телеведуча та актриса Лілія Ребрик та хореограф Андрій Дикий познайомилися на паркеті проєкту “Танці з зірками”, де вони танцювали в парі. Для Лілі це був цікавий експеримент, оскільки вона декілька років була зіркою шоу “Танцюють всі” на “СТБ”. До того ж до телекар’єри вона була професійною гімнасткою, тож могла похизуватися хорошою пластикою.

Ребрик і Дикий відразу запримітили один одного, хоча на момент першої зустрічі та участі в телешоу обоє перебувати в стосунках. Андрій декілька років зустрічався з колегою – хореографинею на ім’я Ірина. Вони жили разом, разом танцювали на паркеті та навіть разом викладали для маленьких танцівників.

Андрій Дикий та Ірина

Коли він зважився піти від жінки заради нової коханої – Лілії Ребрик – у мережі та ЗМІ піднявся бурхливий скандал. Безліч видань писали про те, що Дикий покинув вагітну кохану заради роману з телеведучою та партнеркою по проєкту. На Лілії декілька років висіло клеймо “розлучниці”.

Як виявилося насправді, Ірина не була вагітною від Андрія – все це звичайний наклеп преси. Більш того парі вдалося зберегти дружні та робочі відносини – після розставання Дикий продовжував працювати з колишньою. Навіть познайомив її з Ребрик, яка зізнавалася, що абсолютно не відчувала ревнощів, адже була впевнена у своєму обранцеві на сто відсотків.

Лілія Ребрик і Андрій Дикий
Лілія Ребрик і Андрій Дикий

Сьогодні Лілію та Андрія називають однією з найміцніших пар на українській естраді. Вони виховують двох доньок та зізнаються: ніхто з них жодного разу не пошкодував про свій вибір, зроблений десять років тому. Так складається, що люди розстаються, але усіх розсуджує кохання – саме так вважає сама Лілія.

Схожі новини