Як виглядає старший син Наталії Мосейчук, якого вона народила від невідомого чоловіка: хлопчик ріс без тата

Зірка плюсів Наталія Мосейчук, як і її колеги по студії новин, намагається захистити рідних від публічного життя. А деяких взагалі з нього викреслила. Так, у телеведучої був перший чоловік, про якого невідомо взагалі нічого, і про якого вона навіть не хоче розмовляти. Як виглядає син Наталії та її екс-обранця?

Життя відомої української телеведучої Наталі Мосейчук поділилося на “до” та “після”. І вирішальним моментом у цій історії стало розлучення з першим чоловіком.

Як виглядає старший син Наталії Мосейчук

Раніше зірка жила небагато, а після народження сина ледь зводила кінці з кінцями разом з першим обранцем. Звісно, при таких умовах шлюб тривав недовго. Жінка вирішила піти від нього, забрала сина та перебралася у Київ, де і розпочала успішну кар’єру журналістки. Поки вона працювала, її мама доглядала за малюком Антіном.

Екс-обранець зірки залишився жити в Житомирі. Після розлуки зв’язок з ним повністю обірвався і зірка плюсів розпочала нове життя.

Родина Наталії Мосейчук
Як виглядає старший син Наталії Мосейчук

Зараз вона виховує двох синів з другим обранцем. Старший спадкоємець знаменитості виріс вихованим та чемним хлопцем. У інтерв’ю Валентині Хамайко Наталія зізнавалася, що дуже щаслива, що народила саме хлопчиків. Адже не має поняття, як вона б виховувала дівчат і взагалі, чи вийшло б в неї це. Братики є опорою один для одного. Також зірка розповіла, що обидва стали дуже домашніми, постійно сидять вдома, спілкуються, дивляться телевізор і не зацікавлені у вечірках та публічному житті.

Наталія Мосейчук з старшим сином
Наталія Мосейчук з старшим сином Антіном

Чи спілкується старший спадкоємець зірки з батьком достовірно невідомо, але Наталя натякнула, що він назавжди залишився в минулому і не втручається у її теперішній уклад життя. Так чи інакше, Антін виховувався вітчимом Іллею Івановичем, який ніколи не відділяв його від рідного сина.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини