Чому дівчата, які стали для Наталі Могилевської доньками, обірвали з нею усі зв’язки: мами так не чинять

Популярна українська співачка Наталя Могилевська так і не змогла стати матір'ю, але доля їй дала прекрасний шанс — знайти своїх дітей у нащадках коханої людини. Артистка дуже зблизилися з доньками свого обранця, але чому їхні стосунки зіпсувалося, і вона більше не спілкується з ними?

Всередині нульових у життя Наталі Могилевської увійшов прекрасний чоловік — бізнесмен Єгор Долінін. І хоча у нього було три доньки, співачку це не тільки не зупинило, а наче приблизило до нього. В них було дуже ніжні стосунки, а дівчатам вона стала матір’ю.

Чому дівчата, які стали для Наталі Могилевської доньками, обірвали з нею усі зв’язки

Так, артистка переїхала до квартири багатодітнаго батька, почала займатися вихованням його доньок, проводила з ним багато часу та не гаяла свого. Якщо спочатку вона віддавала всю себе кар’єрі, то Єгор їй нагадав, що тепер вона мусить бути уважнішою до свого коханого та дівчаток.

Наталя Могилевська і Єгор Долінін
Чому дівчата, які стали для Наталі Могилевської доньками, обірвали з нею усі зв’язки

Могилевська придбала квартиру поруч з обранцем, щоб мати можливість працювати у ній, і не змішувати роботу та сім’ю. Найменшій вона читала казки наніч і цілувала п’яти. Але проблеми почали виявляти себе. Могливська дуже хотіла завагітніти від Єгора, і в неї це не вийшло. У своєму інтерв’ю артистка зізналася, що це була майже головна її мета. З часом стосунки дали тріщину, і пара розійшлася. Імовірно, через малюка.

Чому дівчата, які стали для Наталі Могилевської доньками, обірвали з нею усі зв’язки

Зараз дівчата навіть не підписані на жінку, яка декілька років жила з ними під одним дахом та замінила їм маму. Що сталося між ними, достовірно невідомо.

Натомість колишній обранець Могилевської Олександр Ягольник заявив, що у співачки безпліддя, і сталося воно, тому що свого часу вона не захотіла дитину. Могилевська розгнівалася, і подала до суду через цю заяву.

реклама

Поділіться статтею

Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.
Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?

Популярне

Останні новини