Андрій Данилко зізнався у романі з мамою Вєрки Сердючки Інною Білоконь: став коханцем заміжньої артистки?

Андрій Данилко та його партнерка по сцені, яка виконує роль мами Вєрки Сердючки Інна Білоконь стверджують, що вони кращі друзі. Але шанувальники впевнені – між артистами роман і ця думка з'явилася не просто так, а вельми обґрунтована.

Не перший рік у шоу-бізнесі поговорюють, що Андрій Данилко — не холостяк, а одружена людина.

Андрій Данилко розкрив деталі свого захворювання
Андрій Данилко зізнався у романі з Інною Білоконь

Втім, особистість її обраниці продовжувала бути прихованою. За увесь час перебування на сцені Вєрка Сердючка так і не відкрила своє серце журналістам, змушуючи їх шукати таємничу кохану Данилка самотужки. Але декому все ж вдалося витягнути зі співака правду про його особисте життя.

Андрій Данилко зізнався у романі з Інною Білоконь

Інна Білоконь і Андрій Данилко поцілувалися
Андрій Данилко зізнався у романі з Інною Білоконь

Хоча артист не любить давати інтерв’ю, для Слави Дьоміна він зробив виключення. Під час діалогу журналіст запропонував Данилко пограти в гру “Збреши мені”. Згідно правил Слава мав проговорювати вголос будь-яке питання щодо Андрія, а він мав збрехати у відповідь. У певний момент журналіст запитав, чи були у зірки стосунки з Інною Білоконь, і він відповів “ні”, що автоматично трактувалося, як брехня. Тобто, так, він мав стосунки. Зрозумівши, що він пробовкався Данилко дуже пошкодував і не стримував емоцій. Він запитав у Дьоміна, що ж тепер буде, але Слава був занадто задоволений, щоб думати про наслідки.

Варто відмітити, що Білоконь — заміжня жінка і виховала в шлюбі двох прекрасних дітей. Зараз вони живуть у Полтаві. З майбутньою Вєркою Сердючкою вони познайомилися набагато раніше, в училищі. І спершу дуже не сподобалися одне одному. Тепер їх постійно звинувачують у романі, адже численні кадри з поцілунками в губи та триманням за руки не лишають сумнівів у справжності їхніх почуттів.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на дрібні справи

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний сюрпризів, але й суперечок та емоційно-важких моментів. Детальніше у нашій статті.
Церковне свято 16 січня

Церковне свято 16 січня: що можна і не можна робити на пророка Малахії і Гордія– традиції та прикмети

Сьогодні церква вшановує дуже незвичайних святих. Вважається, якщо помолитися у цей день - Господь обов'язково почує, а головне дослухається до ваших слів.
Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям: поки Камінська виряджалася у весільні сукні, Сміюха відповіла “так”

Вікторія Сміюха опублікувала текст, який збив з пантелику усю мережу. Шанувальники співачки вважають, що вона виходить заміж. Усі деталі дізнайтеся в статті.
Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз'єднання

Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз’єднання: “Вони знову стануть сім’єю”

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак Лілія довго терпіла напади зі сторони фанатів співачки. Однак, тепер вона вирішила відповісти усім, хто її цькує.
Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів

Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів: після розлучення знайшов своє щастя

Святослав Вакарчук опублікував на особистій сторінці нові кадри, які схвилюють всю мережу. На цей раз головний романтик України здивував ніжностями в кадрі.

Популярне

Останні новини