Як виглядає єдиний син Алли Мазур, який народився від невідомого: хлопець росте і стає зрозуміло, хто батько

Знаменита українська телеведуча, яка більше року тому здобула перемогу над онкозахворюванням, Алла Мазур, має лише одного спадкоємця. Її єдиний син Артем виріс інтелектуальним, розуміючим та навіть дуже зрілим для свого віку.

Як виглядає єдиний син Алли Мазур, який народився від невідомого

Хлопець сміливо та стійко тримався, коли дізнався про діагноз мами. І ба більше, продемонстрував недитячу витримку.

Як виглядає єдиний син Алли Мазур, який народився від невідомого

Зірка не ховає спадкоємця від сторонніх і активно показує його на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Разом з ним вона часто рушає на активний відпочинок. І судячи з усього, хлопцю подобається саме такий вид діяльності. Він то вчиться літати на гелікоптері, то блукає лісами на машині, то насолоджується катанням на електросамокаті.

Як виглядає єдиний син Алли Мазур, який народився від невідомого

Однак, хто батько хлопчика як не було відомо, так і зараз ім’я чоловіка не оприлюднюється. Преса впевнена, що чоловік, який дав життя Артему — це Роберт Опаленик, але ніяких доказів цим версіям насправді не існує. Просто Алла вельми часто з’являлася на світських раутах у компанії шеф-редактора, а також публіка помічає схожі риси обличчя між Артемом та Робертом.

Варто відмітити, що Роберт — дуже шаноана людина і володіє великим авторитетом серед журналістів. Його навіть називають сірим кардиналом українського телебачення. Втім, наскільки близькими були стосунки Алли з колегою достовірно невідомо, адже окрім місця роботи їх об’єднує і її рід — Мазур також має посаду шеф-редактора.

Схожі новини