Камалія поцілувалася з Кіркоровим в губи на очах в чоловіка, а тепер не може з ним зв’язатися: “Він просто зник”

Відома українська співачка Камалія вперше розповіла про свої стосунки зі своїм хорошим другом Філіпом Кіркоровим, які раптово зіпсувалися після лютого.

Знаменита українська співачка Камалія завжди мала дуже теплі стосунки з російським поп-королем Філіпом Кіркоровим. Обидва були бажаними гостями в одне одного вдома, і ба більше, під час дня народження артистки 10 років тому вони виступили разом, а дует закінчився пристрасним поцілунком на людях.

Мохаммад Захур був присутнім під час цієї сцени, але вочевидь стосунки, Камалії та Філіпа були настільки платонічними, що скандалу не вийшло.

Камалія поцілувалася з Кіркоровим в губи на очах в чоловіка, а тепер не може з ним зв’язатися

Камалія поцілувалася з Кіркоровим в губи на очах в чоловіка, а тепер не може з ним зв’язатися

Усі два місяці Філіп Кіркоров зберігає абсолютне мовчання. Нещодавно Камалія зізналася журналістам програми “Життя відомих людей”, що неодноразово намагалася зв’язатися з другом, але він ігнорує будь-які спроби артистки поговорити з ним.

Камалія з'явилася у компанії юного та відомого поляка за кордоном
Камалія не може зв’язатися з Кіркоровим

Далі більше, Наталія підозрює, що він позбавився від неї, адже його номер якимось чином зник з її телефонної книжки. Співачка нічого ні на що не на нетякала, але дала зрозуміти, що їхні стосунки вочевидь добігли логічного та безповоротного кінця.

“Він на мене підписаний. Я на нього теж підписана. І в Instagram, і у Facebook. Усі дивилися мої ефіри. Він аж ніяк не відреагував. Абсолютно ніяк. Пізніше я написала. Надіслала фото. Теж нічого. А зараз я взагалі не можу знайти у своїх контактах його телефон. Я не знаю чому. Просто зник”, – сказала співачка в інтерв’ю.

Варто відмітити, що нещодавно Філіп Бедросович пережив серйозну трагедію: його батько потрапив до лікарні з інфарктом. Також поп-король таки натякнув на свою позицію, опублікувавши відео Нетребко, яка підтримала Україну.

Схожі новини