У Полякової з’явилася проблема, як і де заробити на життя за кордоном: “Немає домробітниці і треба всьому вчитися”

У цей важкий для України час доводиться стикатися з проблемами і представникам шоубізнесу. Деякі знову вчаться самостійно прибирати та готувати

Чимало представників шоубізнесу залишилися без роботи, або її стало дуже мало. Адже після подій в Україні 24 лютого 2022 року вже немає таких концертів, які збирали багато глядачів і природно зірки мали пристойні гонорари. Наразі представники шоубізнесу пішли служити у ЗСУ, влилися в тероборону або їздять країною та підіймають бойовий дух захисників. Деякі зірки поїхали за кордон та організовують благодійні концерти, збирають гроші та відправляють їх на допомогу Україні. Оля Полякова разом із двома доньками покинула Україну та поїхала за кордон.

Оля Полякова чесно розповіла про свій перший раз
Оля Полякова почала замислюватися, як заробляти на життя

За кордоном Оля Полякова потрапила у скрутну ситуацію. Вона з доньками не звикла жити без хатньої робітниці та няні. Сім’я раптом виявила, що необхідно самостійно прибирати в будинку, готувати тощо. Хоча, як сказала Оля Полякова, можливо для дочок це буде наука як підтримувати побут у будинку. Адже вони нічого не вміють робити по дому. Співачка навіть надіслала чоловікові, який знаходиться у Києві відео як доньки підмітають у будинку – вони раніше цього ніколи не робили. Через час перебування за кордоном Оля Полякова почала замислюватися, як заробляти на життя. Один із варіантів для співачки – це репетиторство, давати уроки вокалу або ігри на фортепіано. Також Оля Полякова повідомила, що 17-річна Маша дуже переживає, коли бачить новини про Україну і що там відбувається. Співачці доводиться заспокоювати доньку. Зараз для Олі Полякової найголовніше, щоб доньки бачили у ній захист та знали, що все буде добре. Оля Полякова, як і її дочки вже скучили за Україною і хочуть, щоб швидше настав мир у нашій країні.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини