Тарас Тополя повідомив про зміни у стосунках з Alyosha, яка тепер живе у США: “Ніколи не стояла в пріоритеті”

Відомий український музикант та фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя у відвертому інтерв'ю розповів про свій шлюб з Alyosha, яка тепер живе у США.

Тарас Тополя був одним з тих зіркових чоловіків, хто з початком повномасштабного російського вторгнення на територію України без зайвих сумнівів став на захист Батьківщини. Ба більше, він доєднався до лав територіальної оборони ще до війни. Так само вчинили і його колеги по гурту “Антитіла”.

Зараз хлопці несуть службу, до якої ставляться вкрай відповідально. Тополя навіть не користується своїм правом вільного виїзду за кордон в умовах військового стану як багатодітний батько, оскільки в такому випадку його функції буде нікому виконувати.

Музикант намагається не думати про зустріч з родиною, яка наразі знаходиться у Сполучених Штатах Америки, щоб не впадати в депресію, бо на сьогоднішній день його виїзд до них – практично невтілювана річ.

Alyosha і Тарас Тополя з дітьми
Тарас Тополя повідомив про зміни у стосунках з Alyosha, яка тепер живе у США

Про це Тарас розповів в інтерв’ю для програми “ЖВЛ”, де журналістка також спитала у нього, чи думав він про те, яким стане після перемоги:

“Не думав з цього приводу. Це мене мало турбує зараз. Як буде, так буде. Єдине, в чому я впевнений – пройшло три місяці війни, вже четвертий місяць пішов, я досі люблю свою кохану і досі безмежно люблю свою родину, своїх дітей, за ними сумую, і це моя найбільша цінність, як і цінність учасників гурту “Антитіла”, моїх друзів, колег. Ми абсолютно чітко розуміємо, для чого ми тут і заради чого ми стоїмо і робимо свою справу. Цінність матеріальних речей впала, хоча у нас вона ніколи не стояла в пріоритеті, але тепер ще більше. Мабуть, так і залишиться після війни”, – зізнався чоловік Alyosha.

Альоша і Тарас Тополя
Тарас Тополя повідомив про зміни у стосунках з Alyosha, яка тепер живе у США

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини