Після чуток про вагітну дружину Святослава Вакарчука Христина Соловій швидко полишила Україну: “В Париж”

Яскрава харизматична Христина Соловій ошелешила прихильників звісткою про те, що поїхала з України. Як їй на новому місці та чи пов'язано це зі звісткою про вагітність потенційної дружини Вакарчука?

Христина Соловій – унікальна співачка. Вона співає пісні рідною лемківською та українською мовами. Саме цим вона і підкорила популярного рокера Святослава Вакарчука на “Голосі країни”. Вже давно зірка розвиває себе у сольній творчості. Артистка активно займається концертною діяльністю.

Втім, війна змінила і її життя. Нині Христина повідомила, що полишила Україну. Соловій нині у Франції. Попри мальовничі світлини, співачка дуже хоче повернутися додому.

“В Париж більше не хочу”, — пише зірка.

Христині Соловій часто приписують роман зі Святославом Вакарчуком.

Музиканти познайомилися завдяки проєкту “Голос країни”. Юна Христина підкорила свого майбутнього тренера не лише талантом, а й характером з перцем. Соловій одразу заявила, що відмовиться від участі, якщо її до себе у команду запросить Тіна Кароль чи Олександр Пономарьов. Мотивувала таку заяву учасниця тим, що не хоче навчатися у російськомовних.

Після чуток про вагітну дружину Святослава Вакарчука Христина Соловій швидко полишила Україну

Та доля їй усміхнулася. Святослав погодився бути не лише її вчителем, а й першим продюсером. Артистів багато разів бачили разом. Згодом Христина необережно скаже, що їй на початку зіркового шляху дуже допомагав дорослий чоловік. Втім, згодом співачка зізналася, що підозрювати її у романі з Вакарчуком — не має сенсу.

Нагадаємо, це не перші знаменитості проєкту “Голос країни”. Достатньо згадати нашумілий роман Тіни Кароль і Дана Балана. Подивіться відео наших партнерів “Одна минута”, аби пригадати найбільш загадкові стосунки 2020-го року:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини