Віталій Козловський розповів, як і за що вже 10 років Ігор Кондратюк вимагає з нього гроші: “Підла людина”

Віталій Козловський тривалий час співпрацював з Ігорем Кондратюком. Доля звела продюсера та молодого співака-початківця у 2003-му році, коли майбутній артист потрапив на проєкт “Шанс”. Хлопець став переможцем і перед ним відкрилися всі двері.

Багато хітів випустив Віталій, але у 2012-му році він вирішив припинити співпрацю зі своїм продюсером. Розходилися знаменитості дуже складно. За словами артиста, Кондратюк був сильно ображеним, вимагав віддати чималі кошти, хоча на думку Козловського, бувши під крилом свого наставника, він нічого не заробляв. Всі гонорари йшли на користь продюсерського центру.

Віталій Козловський не витримав і послав на три літери своїх слухачів
Віталій Козловський розповів, як Ігор Кондратюк вимагає з нього гроші

Нині у програмі “Слава+” співак розповів, що досі не знайшов спільної мови з колишнім компаньйоном. Борги навіть спонукали кумира мільйонів продати столичну квартиру тата, якого не стало минулого року.

Про Кондратюка Козловський висловлюється дуже емоційно:

“Для мене він — підла людина… Сьогодні на мені висять мільйони, які я маю заплатити. Я не користуюся карточками, тому що будь-яка цифра, 100 гривень, 50, які потраплять на ту карточку, вони одразу будуть заарештовані”, — розповів зірковий чоловік.

Також Віталій зазначив, що пережив надскладні 10 років, адже за його словами, продюсер знищував його морально. Співак навіть пригадав слова покійного тата, який дуже шкодував, що не зміг оберегти сина від такої біди.

Нагадаємо, що раніше Козловський озвучував суму у 300 тисяч доларів за викуп своїх хітів в Ігоря Кондратюка. Тепер він називає вартість однієї пісні — 5 тисяч доларів.

Схожі новини