На кому одружився переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин: молода жінка з гарним українським ім’ям

Минулого року стало відомо, що Роман Сасанчин має стати батьком. Про це він розповів журналістам разом зі своєю коханою Іванною. На той час вони ще не були одружені. Реєстрація шлюбу відбулася раптово навіть для самої пари.

На кому одружився Роман Сасанчин

Дружина Романа Сасанчина розповіла, що коїться з її шлюбом
На кому одружився Роман Сасанчин

Благовірну Романа звуть Іванною. Вона на декілька років старша за свого обранця і на даний момент заробляє на життя за допомогою особистого блогу в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно дівчина розповіла своїм підписникам, що якби знала про те, через що їй доведеться пройти разом з чоловіком через публічність їхніх стосунків, ніколи б не стала їх розкривати. Окрім хейту та пліток, парі постійно доводиться зіштовхуватися з фанатками Романа. Але щодо цього Іванна спокійна, адже цілком та повністю довіряє своєму обранцю.

Зараз молоді люди виховують спільну дочку Елізабет, яку вдома лагідно називають Елізою. Пара не переїхала до квартири в Києві, яку виграв на проєкті Роман. Незадовго до війни співак займався ремонтом, щоб продати її та придбати інше житло в столиці. Втім, усі плани були зруйновані війною.

До речі, народження донечки у Романа та Іванни було цілком запланованим. Блогерка обожнює дітей і дуже хотіла народити. З цієї причин пара принципово не приймає допомогу від батьків.

Роман Сасанчин в 19 років став батьком
На кому одружився Роман Сасанчин

Що ж стосується сім’ї Іванни, декілька місяців тому стало відомо, що її батько повернувся з фронту пораненим і був госпіталізований з важкими травмами. Зараз чоловік проходить неймовірно складну реабілітацію. Дочка дуже пишається своїм батьком-героєм і час від часу розповідає підписникам, як проходить його лікування.

Популярне зараз

Схожі новини