Фаворитка Вакарчука Христина Соловій змінила зачіску на 30-річчя і показала результат: кучерява, як Каменських

Свого часу Христина Соловій підкорила серця шанувальників своєю тендітністю, юністю та невинним образом. Звісно, пройшов на один рік, і вийшовши з-під опіки Святослава Вакарчука співачка пішла своїм шляхом і почала трансформувати власний репертуар.

Христина Соловій змінила зачіску на 30-річчя

Христина Соловій змінила зачіску на 30-річчя

З тихої та ласкавої красуні Христина перетворилася на справжню діву, яка полоненяє розум чоловіків і вже не відпускає назад.

Непомітно підкралося тридцятиріччя співачки, однак вона вирішила відсвяткувати цей період свого життя неймовірним кліпом на композицію “Юність”, який створила разом з українським поетом Сергієм Жаданом. Головні герої відеоряду багато цілувалися та вражали публіку розкутістю.

А вранці 17-го січня Христина постала разом зі святковим тортиком та цифрою “30”, а сама постала у незвичному образі. Зірка зробила зі свого яскраво-каштанового волосся крупні кучері і віддалено почала нагадувати Настю Каменських. До речі, на вподобайку від Вакарчука його екс-підопічна так і не дочекалася.

Нагадуємо, що декілька років тому Христину Соловій та Святослава Вакарчука підозрювали у романі. Тісна співпраця призвела до того, що глядачі почали помічати певну хімію між виконавцями. Та як з’ясувалося пізніше музикант був у стосунках з абсолютно іншою жінкою.

Після його розлучення з Лялею Фонарьовою стало відомо про народження його первістка Івана від продюсерки Євгенії Яцути. Христина Соловій лише прокоментувала, що зі своїм колишнім продюсером трохи віддалилася, але з появою дитини його привітала.

Популярне зараз

Схожі новини