Чому Ольга Фреймут не спілкується з батьком старшої доньки Злати та як виглядяє її перший чоловік

Ольга Фреймут любить Великобританію, але не любить згадувати про пеше кохання.

Першим цивільним чоловіком знаменитості став британець Ніл Мітчелл. Це сталося тоді, коли молода і амбітна журналістка Ольга Фреймут навчалася в університеті.

Тоді галантний та вихований етнічний британець ніл Мітчелл полонив серце юної українки. Через кілька місяців вони вже почали жити разом. Ніл навіть зробив пропозицію Ользі Фреймут. Щоправда до весілля справа так і не дійшла.

Ніл Мітчелл
Ніл Мітчелл

Як говорить сама Ольга Фреймут то був “рагульський” період її життя. Вона носила шкіряні куртки, високі цокаючі підбори і хотіла розваг.

З часом їй стало нудно з ревнивим чоловіком, який хотів. аби молода дівчина сиділа на дивані поруч з ним. І їхні романтичні стосунки дали тріщину. Ользінічого не лишалося, крім як повернутися до україни. на той момент вона вже була вагітна Златою.

Дівчинка народилася в україні, але носить прізвище британського тата. З ним вона бачиться під час візитів до Великобританії.

Під час родного інтерв’ю Ольга Фреймут розповіла. що Ніл мітчелл досі стежить за нею і переглядає кожне її інтерв’ю. Якось після одного з них він зателефонував ведучій і влаштував їй допит з приводу сказаного. У розмові вона говорила про старі черевики, а Ніл зрозумів, що жінка так обізвала його і вирішила викинути. Настправді там мова йшла зовсім про інше і Ользі Фреймут довелося виправдовуватися за сказане.

Після Ніла Мітчелла у ведучої було ще два чоловіки, але по справжньому щасливою Ольга Фреймут стала лише з Володимиром Локотком. З яким вона вперше узаконила відносини і народила двох дітей: Валерія та Євдокію.

Схожі новини