Бокс-боб – головна стрижка весни 2023: таку модну варіацію каре приміряли Каменських, Полякова і Джамала

Цієї весни найтрендовішою стрижкою стала бокс-боб. Це таке каре, яке жінки носять з чубчиком, або без нього. Ця стрижка дуже рівна та не передбачає якихось каскадів чи нерівностей у довжині. Та не кожній жінці буде пасувати така зачіска, оскільки все дуже індивідуально. Недарма існує великий вибір стрижок, які спеціально підібрані під різні типи зовнішності. Все залежить від овалу обличчя, тобто, його форми, від очей, від розміру лоба. Деталей насправді багато. Але бокс-боб є однією з найбільш універсальних стрижок, оскільки в ній немає особливих деталей.

Так, українські артистки вирішили приміряти на себе цю трендову зачіску аби зрозуміти, чи пасує вона їм.

Оля Полякова

Українська королева ночі не боїться жодних експериментів, вона дуже сміливо йде на ризики як у житті, так і у зовнішності. Саме тому Полякова змогла погодитись на те, щоб на неї одягли перуку з найтредовішою зачіскою цієї весни. І варто сказати, що ця стрижка жінці дуже пасує попри те, що у житті всі звикли її бачити з довгим волоссям.

Настя Каменських

Співачка є володаркою кучерявого волосся від природи, тому, звісно її мрія – це пряме та слухняне волосся. Адже всі дівчата з прямим волоссям мріють про кучері та навпаки. Але співачці пощастило тим, що на своїх виступах вона має змогу приміряти на себе багато різних образів, та зачісок в тому числі. Так, одного разу Настя одягнула перуку зі стрижкою бокс-боб, і треба зауважити, що їй це дуже пасує.

Джамала

Джамала має досвід різних зачісок та стрижок, вона носила довге волосся, носила й дуже коротке, відпускала чубчик, та потім знову його повертала. Єдине з чим не гралась Джамала – це колір волосся. Тож, оскільки на своїх концертах зірка завжди має бути різною, стилісти вигадують для неї щоразу нові образи. Тому й стрижка бокс-боб для Джамали дуже знайома.

Схожі новини