Дорогі курорти в Україні та поїздки за кордон: де відпочивають Єфросиніна, Федишин та Полякова

Українські зірки – це ще ті трудоголіки, які уявити не можуть свого життя без улюбленої роботи. Не дивно, що саме працюючи над собою, самовдосконалюючись, вони часом забувають про простий відпочинок. І якщо так довго не відволікатися, то можна просто зійти з розуму. Саме через це знаменитості обирають якісь кілька днів та відривають на всі сто, абюи зарядитися енергією та силами на подальшу роботу. Де відпочивають зірки – читайте далі в матеріалі.

Маша Єфросиніна

Популярна українська телеведуча, знаменита не тільки своїм талантом до взаємодії із аудиторією, а ще й закликами та соціальною позицією відносно всього світу, Маша Єфросиніна зазвичай відпочиває на Мальдівах. Це класичний варіант відпочинку для тих, хто має достатньо грошей. Індійським океаном жінка раніше, до повномасштабної війни, милувалася разом із чоловіком та дітьми.

Маша Єфросиніна на морі
Маша Єфросиніна на морі

Ірина Федишин

Відома на всю Україну виконавиця популярних пісень Ірина Федишин любить відпочивати з сім’єю десь на морі. Найчастіше жінка буває в Туреччині, там вона відпочиває з чоловіком та своїми синочками. Одного разу Ірина Федишин хотіла полетіти до Єгипту, Дубаю, проте вибір став таки на класичній та доступній Туреччині.

Ірина Федишин на морі
Ірина Федишин на морі

Оля Полякова

Популярна українська співачка Оля Полякова, як і її зіркова подруга Маша Єфросиніна, – справжня фанатка Мальдів. Проте так само вона любить відпочити на італійському острові Сицилія. Туди жінка якось їздила з донькою Машею. Те, що найулюбленіше місце відпочинку Полякової – море, це факт, проте жінка часто змінює локації для перезарядки, мандруючи цілим світом.

Оля Полякова на морі
Оля Полякова на морі

Популярне зараз

Схожі новини