Кожному своє чи окремо: 22-річна обраниця Володимира Остапчука Катя Полтавська розповіла про сімейний бюджет

Володимир Остапчук – знаменитий український телеведучий, славний не лише своїм талантом узаємодієти з аудиторією телеглядачів та телеглядачок. Чоловіка також обговорюють активно й через його непостійність у стосунках із жінками. Наприклад, зараз Остапчук одружився аж утретє попри свій невеликий вік.

Першою жінкою Остапчука стала перекладачка Олена Войченко, яка народила від чоловіка двох дітей. Та Володимира Остапчука не стримали навіть діти, у 2019-му він закрутив роман на стороні, через що пара розійшлася зі скандалом.

Перша дружина Остапчука
Перша дружина Остапчука

На місці Олени опинилася нотаріус Христина Горняк, саме вона розлучила Олену й Володимира. Через два роки пара розійшлася, адже Горняк опинилася на місці Войченко в буквальному сенсі: Володимир Остапчук зрадив другій дружині так само, як і першій.

Друга дружина Остапчука
Друга дружина Остапчука

Третьою обраницею тридцятивосьмирічного Остапчука стала двадцятидворічна журналістка Катерина Полтавська, яка нині й розповіла про її бюджет та гроші Володимира.

Не так давно 22-річна Катерина опублікувала сторіс у Інстаграмі, де дозволила своїм шанувальникам та шанувальницям запитати дівчину про все, що їх цікавить.

Одним із питань стало класичне: зацікавленість стосунками з Володимиром Остапчуком. Так, жінку запитали про сімейний бюджет Каті та Вови.

Спершу вона написала жарт, мовляв усі гроші йдуть на неї, та згодом зазначила, що вона має нормальну зарплату, тому якщо треба, платити може вона і за себе, і за чоловіка.

Катерина сказала, що Остапчук платить за квартиру, продукти та розваги.

“Якщо разом йдемо на манікюр чи в зал, то теж він. Якщо окремо, то кожен за себе, але я за двох іноді можу заплатити. Якщо йду сама в супермаркет, то плачу сама” – зізналася нова кохана відомого шоумена.

Популярне зараз

Схожі новини