Катя Осадча у сміливій сукні вище коліна показала свої неймовірно довгі ніжки: Горбунову дуже пощастило

Ведуча "Світського життя" перевершила сама себе.

Катя Осадча вміє вражати новими незвичними образами і цей не став винятком.

Нещодавно ведуча “Світського життя” поділилася в мережі новими знімками. На них Катя Осадча позує у молочній короткій сукні з незвично глибоким вирізом. Коротка сукня відкриває також довгі стрункі ноги зірки.

Не забула телезірка і про свій незамінний аксесуар – капелюшок. Щоправда, у зв’язку з нестабільною ситуацією з поширенням коронавірусу, ведуча додала жо образу ще один важливий аксесуар – маску.

З цього приводу зірка “1+1” пожартувала, що у стилістів тепер додалося роботи. Якщо раніше перед ними стояло завдання підібрати лише капелюшок, то тепер для повноти та завершеності образу треба ще й маску.

Схоже, що з такими темпами у Каті Осадчої скоро буде не лише власна колекція капелюшків, а й захисних масок.

При цьому дехто зауважив, що маска ведучій знадобилася лише для фото, а на заходах всі ходять без маски. Дехто ж підтримав прагнення Каті Осадчої до безпечних заходів і зауважив, що без масок скоро нікому буде брати у них участь.

Зважаючи на сукню, не дивно, що у коментарях більшість прихильників звернули увагу на довгі стрункі ноги телеведучої.При цьому Катя Осадча примудряється ще й носити взуття на підборах.

Також ведуча поцікавилася яке саме фото, в масці чи без, прихильникам подобається найбільше. Більшість обрала другий знімок, на якому телеведуча без маски. але були і ті, кому сподобалося фото в масці.

При цьому зауважили, що вже незвично бачити всіх без масок.

Раніше Катя Осадча поділилася теплим фото прикрашених ялинових гілочок. Зірка вирішила таким чином налаштувати прихильників на святковий настрій і додати яскравих кольорів у сірі будні.

Схожі статті