Леся Нікітюк вразила стрункими ногами у маленькій чорній сукні: чекала компліментів, а нарвалася на критику

Леся Нікітюк продовжує вражати прихильників довжиною своїх ніг та неймовірними образами.

Українська телеведуча Леся Нікітюк продовжує ділитися святковими світлинами. Дівчина дуже любить різні свята та заходи і до кожного готується дуже відповідально.

Цього разу леді Ле поділилася новим фото, на якому позує біля каміна поруч з прикрашеною ялинкою. А на каміні позаду дівчини розташована свічка і декорована гірлянда з гілочок.

Сама зелена красуня прикрашена у традиційних новорічних кольорах. а саме білому та червоному.

По іншу сторону від ведучої розташовані іграшки у вигляді Дідів морозів. Хоча прихильники телеведучої побачили в них гномів.

Для знімку телеведуча обрала чорну міні-сукню і чорні черевики на бідборах. Як зазначила сама леді Ле, це взуття з нової колекції Аліни Качаровської.

До речі, саме з цим дизайнером розробила особливу колекцію взуття і поп-діва Тіна Кароль.

Схоже, що цей Новий рік, які і всі родинні свята, зірка проведе зі своєю сестрою, племінницями та песиком Рафіком. Проте це Лесю Нікітюк не засмучує і вона готова присвятити рідним людям весь вільний час.

Леся Нікітюк з племінницею
Леся Нікітюк з племінницею

Прихильники ж Лесі Нікітюк зазначили, що не розуміють де саме на знімку сукня. Вбрання телезірки вони порівняли з тунікою, пальтом, кофтинкою, але аж ніяк не з сукнею.

Хоча знайшлися ві ті, кому образ Лесі Нікітюк сподобався і вони не мали нічого проти. До того ж це вечірній наряд. тому, як вирішили фанати ведучої, має право на існування.

Після участі у проекті “Холостячка” акторки Ксенії Мішиної. Лесі нікітюк теж пропонують взяти участь у шоу. На думку шанувальників несправедливо, що така красива, розумна і весела дівчина все ще сама.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини