Ані Лорак кардинально змінила стиль: вперше зробила коротку стрижку та вдяглася скромно   

Ані Лорак вперше з'явилася перед прихильниками з коротким волоссям. Ми вирішили дослідити, як взагалі змінювався образ поп-діви.

У минулому українська поп-діва, тепер популярна російська співачка Ані Лорак, не перестає вражати своїми стильними образами. Тепер жінка виглядає зовсім не звично.

Співачка зробила модну стрижку та вдягла напрочуд скромне вбрання. В такому образі, в чорному шовковому брючному костюмі з блейзером-оверсайз і маєчкою з глибоким декольте вона отримала спеціальну номінацію “Діва” російського телеканалу.

Єдине, що не змінила у своєму стилі Ані Лорак – це височезні підбори. На них зірка почала ходити ще на початку своєї кар’єри, і здається ніколи від них не відмовиться.

Як же змінювався образ артистки?

Боротися за популярність співачка почала з 17 років. До речі, саме у цьому віці вона обрала себе псевдонім, прочитавши своє ім’я навпаки. Навіть існує легенда, щодо самоперейменування: виявляється, молода Кароліна реєструвалася на одному з пісенних конкурсів, а там вже раніше в учасниках значилася її тезка. Щоб відрізнятися від конкурентки, смілива дівчина вирішила кардинально змінити ім’я.

Кучеряве каштанове волосся та мінімум макіяжу: такий стиль Ані буде берегти до 1999 року.

Ані Лорак на початку творчого шляху

Вперше глядач побачить наскільки довге волосся у дівчини у 2000 році, коли та почне співпрацювати з продюсером Ігорем Крутим.

У 2005 році сценічні костюми зірки стають відвертішими, а зачіска довшою, колір її темніший. З піснею “Smile” Лорак мала виступити на Євробаченні, яке того року проходило в Україні. Плани змінив урядовець, який ледь не в останній момент вирішив, що представляти нашу державу мають співаки, які з піснею “Разом нас багато” здобули популярність під час революції 2004 року.

2005 рік

Проте справжнього успіху зазнав образ, створений стилістами у 2008 році: блискуча мікросукня, яскравий макіяж та об’ємне темне волосся. Артистка тоді зайняла 2 місце.

На Євробаченні

Зараз Ані Лорак вирішила вдягнути більш скромне вбрання та коротко підстригти волосся. Цікаво, напевно на всіх прихильників чекає нова композиція.

Дізнайтеся більше про співачку

Схожі статті