Зіркові холостячки країни: що відомо про стосунки Тіни Кароль, Наталії Могилевської та Лесі Нікітюк

Українські знаменитості такі трудоголіки, що вони часом можуть просто забувати про своє особисте життя. Це й не дивно, адже вони так багато працюють, що іноді можуть буквально не знайти вільної хвилинки для того, щоб піти на побачення чи ще щось. Так, у нашому шоу-бізнесі безліч зірок, які мають колосальні успіхи в кар’єрному плані, проте сильно відстають від колег у особистому плані. Таких знаменитостей у нас багато, на їхні серця полюють чи не всі чоловіки, які захоплені творчістю зірок.

Тіна Кароль

Популярна співачка після того, як поховала коханого, який помер від важкої хвороби, уже багато років самотня. Наразі єдиний чоловік у її житті – це син Веніамін, однак і він далеко, хлопець живе та навчається в Англії. Тіні завжди приписують якісь бурхливі романи та опіки молодих артистів. Але сама ж жінка нікого не підпускає до себе близько і поки не планує вступати у якісь стосунки.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Леся Нікітюк

Українська артистка є дуже завидною нареченою. Відомо, що Леся мала стосунки з якимось таємним чоловіком, вони були болісні. Та це єдиний зв’язок, про який наважилась розповісти телеведуча. А все інше це нічого більшого ніж плітки, той же роман з Сергієм Притулою, не підтверджений. Сама жінка зізнається, що у своїй сім’ї вона відповідає за кар’єру.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Наталія Могилевська

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська користувалася шаленою популярністю серед чоловіків. Вона за життя мала не один і не два любовні романи, про які гудів увесь шоу-бізнесу. Серед її історій кохання – шлюб із Дмитром Чалим, ймовірний роман із Владом Ямою, історія із Єгором Долініним. Останнім же її чоловіком, про якого хоча б хтось знав, – це був Петро Дмитриченко.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Схожі новини