Молода дружина Віктора Павліка збільшила губи і показала результат: “Чоловік не буде зі мною розмовляти”

Катя Репяхова неодноразово говорила про те, що мріє зробити ряд змін у своїй зовнішності. Наприклад, дівчина давно планує зробити ринопластику. Спочатку вона ставилася до цього дуже скептично, але після того, як побачила результати на своїй рідній сестрі, яка має таку ж саму форму носа кардинально змінила своє ставлення і набирається сміливості, щоб піти до пластичного хірурга.

Катерина Репяхова поділилася, що приносить їй більше доходу
Молода дружина Віктора Павліка збільшила губи

Також Катерина неодноразово говорила і про зміни у її тілі після годування молоком. Репяхова збирається змінити себе у цій області після народження другої дитини.

Молода дружина Віктора Павліка збільшила губи

А от на збільшення губ Репяхова вже наважилася. І це не дивлячись на те, що Віктор Павлік ставиться до даних процедур скоріше негативно, ніж позитивно.

Так, зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram анонс своєї авантюри. Катерина повідомила, що зробить дещо таке, через що Павлік може з нею припинити розмовляти, а після показала себе в кабінеті косметолога.

Молода дружина Віктора Павліка збільшила губи

Примітно, що Репяхова для першого разу зробила невелике збільшення, але воно цілком помітне. Втім, спеціалісти як правило збільшують губи у декілька візитів, адже не можуть ввести великий об’єм одразу, тож Катерина з великою імовірністю повернеться у цей кабінет.

Блогерці отриманий результат дуже сподобався, а також вона поділилася думками, що Віктор Франкович може і не помітити, що Катя з собою зробила.

Варто підкреслити, що Віктор Франкович любить зовнішність своєї молодої дружини і взагалі не вважає, що їй необхідно в собі щось змінювати.

Схожі новини