Красуня, якій би позаздрили Каменських, Кароль і навіть Моніка Беллуччі: як Софія Ротару виглядала в молодості

Навіть зараз Софія Ротару змушує усіх жінок країни дивуватися, як їй вдається зберігати настільки свіжий та молодий вигляд. Однак, коли артистка знаходилася у самому своєму розквіті, вона могла б конкурувати з найвиднішому красунями світу.

Як Софія Ротару виглядала в молодості

Який діагноз приховує Софія Ротару
Як Софія Ротару виглядала в молодості

Журналісти десятиліттями намагаються дізнатися у Софії Михайлівни, який секрет вона ховає і сподіваються, що зберегти свою красу їй вдається не тільки за допомогою хорошої спадковості, але й при помічі косметики та процедур. Але героїня нашої статті зазвичай нічого нового не розповідає, і кожного разу сильно засмучує своїх фанатів, які очікують почути таємницю привабливості.

Як Софія Ротару виглядала в молодості

Примітно, що в юності Софія Михайлівна не відмовлялася від тих параметрів, якими її нагородила природа. Худорлявість, пухнасте чорне волосся, пишні брови та бліда шкіра – усе це вона лише підкреслювала правильними зачісками та одягом.

Мінімалізм у стилі та образ леді зробив Софії Михайлівну зразком для наслідування для багатьох українських дівчат і не тільки.

Цікавий факт: майбутній чоловік юної Ротару закохався в неї, побачивши її знімок в газеті. Молода, талановита та вродлива виконавиця настільки захопила уявлення молодика, що він заболів пов’язати своє життя з нею. Згодом їхнє знайомство відбулося, а пізніше Анатолій Євдокименко підкорив серце артистки і все життя працював разом з нею. Покійний благовірний Софії Михайлівни вважається її єдиним коханням. Впродовж 20 років після його смерті красуня так і не подарувала свого серця іншому.

Популярне зараз

Схожі новини