Як виглядають всі законні чоловіки Катерини Осадчої: від заможного бізнесмена до зіркового телеведучого

Коли жінці було 18, вона займалась модельним бізнесом та навіть працювала в іншій країні, тоді Катя ще не думала працювати на телебаченні, але на її шляху зустрівся чоловік, який підштовхнув її до початку цього шляху. Так, у 2001 році Катя Осадча вийшла заміж за народного депутата від Партії зелених і досить успішного на той час бізнесмена Олега Поліщука. Між ними була велика різниця у віці, але батьки Каті відреагували досить спокійно, тому дівчина стала дружиною дорослого чоловіка.

Катя Осадча з першим чоловіком

Спочатку все було добре та відносини приносили лише задоволення. І вже через рік Осадча народила чоловікові сина Іллю. І саме в той момент стосунки посипались. Різниця у віці стала відчуватися дуже сильно, тому у пари почалися сильні проблеми та гучні сварки. І в якийсь момент вони прийняли рішення розійтися.

Дуже довго після розлучення Катерина не могла влаштувати своє особисте щастя та повністю поринула у роботу і виховання сина. Тому у неї навіть не було часу на знайомства, бо Катя була дуже зайнята своєю роботою та розвитком.

Та крізь багато років на своїй же улюбленій роботі, вона зустріла свого чоловіка, який зміг подарувати їй щастя та любов. І ним став телеведучий Юрій Горбунов. З ним вони зустрілися на знімальному майданчику “Голосу країни”. В певний момент вони обидва відчули, що мають взаємний інтерес одне до одного. Так, Юрій почав підвозити Катю додому, звичайно у дорозі Горбунов та Осадча багато розмовляли та пізнавали одне одного.

Саме з таких жестів і почалися стосунки Каті і Юрія. А тепер вони вже виховують разом двох синів, продовжують разом працювати та будувати своє світле майбутнє, над яким вони тепер працюють разом з дітьми.

Популярне зараз

Схожі новини