Багатодітний татусь Олексій Арестович взяв на руки новонародженого малюка: сімейні обійми на кухні

Олексій Арестович – народне заспокійливе. Саме так довгий час його називали українці, оскільки він з самого початку війни з'явився нізвідки та став народним улюбленцем, до якого прислухалися люди.

З появою Арестовича у медійному просторі, він став дуже цікавим чоловіком для прекрасної половини людства. Тому, його біографією стали цікавитись майже всі, хто його знає та довіряє. Оскільки від народу та журналістів щось приховати важко, то дуже швидко стало відомо, що він одружений чоловік, а також, багатодітний татусь.

Особисте життя Арестовича не надто піддається розголосу, оскільки сам політичний діяч не дуже хоче аби його життя обговорювали на кожному кроці. Тому подробиці про його дружину чи дітей варто чекати дуже довго.

Не секрет, що дружину Олексія звуть Анастасія і вона значно молодша за нього. І познайомились вони тоді, коли Настя прийшла на тренінг Арестовича. Там чоловік з першого погляду зрозумів, що вона стане його дружиною і покликав жінку на каву, де відразу зізнався у своїх намірах. Та зараз чоловік виховує у шлюбі з дружиною Анастасією сина Олександра та доньок Вероніку та Аеліту.

Тобто, відомий факт, що в Арестовича три дитини, та нещодавно чоловік показав фотокартку з новонародженою дитиною, і це була дівчинка Софія. На фото  Арестович дуже ніжно тримає маленьку дитину на руках. Все це відбувається у дуже домашній атмосфері на кухні.

Арестович з немовлям

Коли Олексій вперше показав фото з маленькою дівчинкою, воно викликало незрозумілу, але бурхливу реакцію у його підписників. Хтось почав його вітати з поповненням у родині, а хтось вирішив запитати, ким йому доводиться маленька Соня. І як виявилось, це дочка його близьких друзів, яку йому дали потримати на руках як вже досвідченому татусю.

Популярне зараз

Схожі новини