Вагітна Тіна Кароль показала зовсім не плоский животик у модних штанях: у Вені буде братик чи сестричка?

Крім того, що Кароль артистка, вона, по-перше, ще й жінка, але раніше співачка не була надто відвертою зі своєю аудиторією, тому про її спосіб життя та про події з життя мало коли хтось щось знав. Жінка завжди позиціювала себе як сильну, самостійну жінку, яка ніколи не плаче, ніколи не жаліється та не просить допомоги в інших.

Тіна Кароль

Через це її часто сприймають як надмінну особистість, бо вона не підпускає до себе близько, не відкриває свою душу та не хоче, аби хтось знав подробиці з її життя. Та в певний період Кароль дуже змінилась зовнішньо – жінка сильно скинула у вазі, й стала неймовірно стрункою. Здається, такої форми у Кароль ще ніколи не було. І зірку навіть підозрювали у якусь хворобу, але секрет в іншому.

Річ в тому, що Тіна зайнялась йогою, а також іноді відвідує спортзал. А, як відомо, йога – це той самий вид спорту, який впливає не лише на пропрацювання на відчуття тіла й гармонії всередині себе, а ще і як гарний спосіб схуднути, адже всі м’язи досить сильно напружуються та працюють.

Останнім часом Кароль почала викладати досить відверті фотографії у свій телеграм канал. Вона змінила стиль, почала одягати більш молодіжний та трендовий одяг. І днями артистка показала фотографію у штанях з низькою посадкою, де видніється не зовсім плоский животик Тіни. А от в іншому одязі її фігура виглядає просто ідеальною. Можливо на це впливає одяг, а можливо співачці все ще є над чим працювати.

Кароль показала животик

Але варто сказати, що поп-діва ніколи не була надто худою, і в цьому її шарм, адже вона завжди виділялася власним стилем та особливою красою. Тому, нічого дивного в цьому немає, і кожен живе в такому тілі, яке є комфортним для самого себе.

Популярне зараз

Схожі новини