“В очікуванні дива”: Соломія Вітвіцька ніжного схилилася до круглого животика та повідомила про вагітність

Дружба знаменитої української телеведучої Соломії Вітвіцької та Світлани Тарабарової триває вже багато років. Зірки постійно діляться спільними фотографіями та не приховують ніжного ставлення одне до одного. Ба більше, жінки навіть зв’язали своїй сім’ї. Ведуча ТСН стала хрещеною мамою первістка співачки. Таїнство пройшло у церкві Миколи Набережного, що на Подолі у Києві.

З тих пір Соломія регулярно приходить у гості не тільки до Світлани, але і до її спадкоємця.

Соломія Вітвіцька повідомила про вагітність куми

Соломія Вітвіцька повідомила про вагітність куми

Ця дружба є не тільки зірковою, але і суто жіночою. Красуні завжди стоять горою одна за одну і готові завжди підтримувати, щоб там не було.

Наприклад, нещодавно Соломія Вітвіцька оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з вагітною Світланою, на якій у співачки вже помітний солідний живіт. Телеведуча ніжно обійняла свого хрещеника, а також схилилася до самої Світлани, роблячи акцент на її цікавому положенні. У дописі до публікації Соломія повідомила, що вони знаходяться в очікуванні дива.

І хоча звістка дуже позитивна, Світлана наштовхнулася на серйозний хейт у свою сторону. Хтось із користувачів був незадоволений, що Тарабарова збирається стати багатодітною матір’ю, а хтось розкритикував її за зовнішній вигляд.

Однак, обидві зірки дали зрозуміти, що їх подібні речі не зачіпають, а на токсичність суспільства вказали, адже щоб там не було, Тарабарова знаходиться при надії.

Нагадуємо, що 2021-го Соломія Вітвіцька повідомила про своє розлучення з режисером Владом Кочатковим. З тих пір зірка, за офіційною версією, самотня. Пара була разом 8 років, із яких 1 рік намагалася врятувати свій шлюб. Спільних дітей у зірок не було. Після розставання Соломія та Влад поділили квартиру та роз’їхалися. Однак спілкуватися не припинили.

Неодноразово підписники Соломії спостерігали за тим, як Кочатков допомагає їй при подорожах, дарує їй квіти і навіть разом з нею займався волонтерством. Через це користувачі навіть підозрювали, що екс-подружжя знову разом.

Популярне зараз

Схожі новини