“Зустрів мою улюблену”: Євген Ковтуненко з “Холостячки” показав теплу зустріч з Ксенією Мішиною

На проєкті Євгеній поводився дуже спокійно, спостерігаючи за ним можна було зрозуміти, що він має гарне виховання, стабільність у житті, знає, яку жінку він хоче бачити коло себе, та й загалом, чого потребує у житті. Ковтуненко вже прийшов як повноцінна особистість, він пізнав себе та світ навколо. Тому, саме через це його погляди на життя збігалися з поглядами Ксенії.

Виявилось, що вони обидва полюбляють медитації та йогу, адже це допомагає їм відключитися від сторонніх думок та поринути у себе та краще себе ж зрозуміти. Тому, спільні інтереси дозволяли Євгену проводити більше часу з Мішиною та дізнаватися якою вона є у житті. Але Якщо Женя відчував сильну симпатію до Ксенії, але поводився дуже акуратно, то у самої жінки не було закоханості до нього.

В певний період вже стало зрозуміло, що Женя не входить у список фаворитів Мішиної, хоча вони й гарно спілкувалися, але більше як друзі. Тому Ковтуненко залишив проєкт на гарній ноті, без образ, адже він розуміє, почуття неможливо підробити. Та за межами шоу у них з Мішиною збереглися досить теплі стосунки, і інколи вони можуть спокійно десь зустрітися та просто поспілкуватися.

І варто сказати, що Ковтуненко не єдиний учасник “Холостячки”, з яким Мішина підтримує спілкування. І це не дивно, адже вони всі багато пройшли разом, тому є певні спогади й теми для розмов. До того ж всі дорослі люди й вміють розмежовувати дружбу від почуттів.

Зустріч Євгена та Ксенії

Так, днями Євген показав, як тепло вони з Мішиною зустрілися на прем’єрі фільму. І було видно, що обидва дуже радіють цій випадковій зустрічі. Вони обійнялися заради спільного фото, трохи поспілкувалися та продовжили вечір у гарному настрої.

Популярне зараз

Схожі новини