Людмила Барбір та Руслан Сенічкін сходили разом до церкви: телевізійну парочку бачили багато людей (ФОТО)

Хто із нас не любить свята? Для когось це прекрасна нагода для того, щоб зустрітися із друзями або родиною, а для когось — просто один додатковий вихідний в календарі. Як не крути, але для кожного є свої плюси. Втім, є люди, чия робота не дозволяє спокійно відсвяткувати певне свято дома без зайвих турбот. Мова йде про лікарів, поліцейських, рятувальників та інших. До їхнього числа входять журналісти та телеведучі, які не мають змоги покинути свою роботу, й повинні працювати не зважаючи на дати в календарі.

Так, наприклад, вчора віряни відзначали свято Воскресіння Христового. Ведучі ранкової програми під назвою “Сніданок з 1+1. Вихідний” підготували спеціальну святкову програму для глядачів. Дехто залишився в студії та ділився смачними рецептами, а дехто відправився до Володимирського собору в Києві для того, щоб поспілкуватися із українцями.

Наживо із собору

Саме за таких умов віряни мали змогу побачити ведучих “Сніданку” Людмилу Барбір та Руслана Сенічкіна. Вони вирішили завітати до Володимирського собору, щоб розказати історії українців з різних міст. Перед виходом в ефір Руслана та Людмилу вже встигли освятити свяченою водою. Про це вони розповіли на початку відео.

Майже пів години в режимі реального часу вони спілкувалися із українцями, які прийшли до собору, щорб освятити пасочки та інші продукти. Ведучим вдалося поговорити із переселенцями із гарячих точок та військовими, які на декілька днів вирвались з поля бою до своїх сімей. Цікавою була розмова із інтернаціональною родиною, де дружина — українка, а чоловік — родом з Індії. Руслан Сенічкін та Людмила Барбір підняли настрій усім присутнім у Володимирському соборі та душевно поспілкувалися із вірянами.

Після закінчення прямого включення, Руслан Сенічкін оприлюднив на своїй сторінці в Instagram спільну фотографію зі своєю співведучою, на якій вони тримають кошик із великодніми ласощами та дякують захисникам і захисницям, за можливість відсвяткувати це велике свято.

Популярне зараз

Схожі новини