Наталя Могилевська показала, як гуляє весняним містом з улюбленою дівчинкою: відноситься до неї як до дитини

Кар’єра Могилевської вже багато років співачка є однією з найпопулярніших та найзатребуваніших, оскільки у Наталі є власний репертуар, який не зможе повторити жоден артист. Могилевська, крім того, що є гарним артистом, ще й наставник досить відповідальний. Колись давно жінка пробувала себе у ролі продюсера, і їй це вдалося, адже всі й досі пам’ятають гурти “REAL.O” та “ДІО.Фільми”.

Наталя Могилевська

Тож, з роботою у співачки завжди все було добре, вона роками старанно працювала вдень та вночі заради того, щоб зараз її настільки поважали та любили слухачі. Та зараз жінка пожинає плоди своєї завзятої праці. Як у позитивному плані, так і в негативному.

Оскільки артистка присвятила все своє життя кар’єрі, то з особистим життям у жінки все не досить добре склалося. Так, у Наталі були романи, і вона навіть виходила заміж. Але сімейного щастя співачка так і не змогла пізнати на повну, адже це певно був не її чоловік. Але це життя, і коли ти закохуєшся, то не зовсім розумієш, хто є дійсно твоя людина, а хто ні.

Та зараз Наталя вже рік перебуває у серйозних стосунках з чоловіком, який також, за словами співачки є відомим, а зараз військовим. Проте його особистість жінка не розкриває. Каже, розповість лише після перемоги.

Ну а поки що Могилевська гарно проводить час зі своєю домашньою улюбленицею Аєю – це чорний лабрадор. Собак Наталя любить та це видно на останніх фотографій з вуличної прогулянки артистки та собаки. Загалом собак люблять ті люди, які самі потребують кохання зі сторони. Тому не дивно, що артистка завела собі собаку Аю, а не кішку, наприклад.

Популярне зараз

Схожі новини