Екс-дружина Остапчука Христина Горняк повернулась до одного зі своїх колишніх: романтично танцює з Ігорем

Горняк й до знайомства з Остапчуком була достатньо успішною, оскільки вона працює нотаріусом і має багато клієнтів. А, як відомо, ця сфера у нашій країні досить гарно розвинена та є затребуваною. Тому, Христина вже зустрілась з ним бувши успішною та самостійною. Але після шлюбу до її основного заробітку додався ще й блог у соціальних мережах. І тут варто сказати дякую саме Володимиру.

Христина Горняк

Життя цієї пари здавалося якоюсь казкою, вони щасливо проводили разом будні та вихідні, постійно знімали спільні відео, якими тішили й своїх прихильників. Також пара багато подорожувала та ділила свої враження одне з одним. Але в певний момент все це припинило своє життя. У Христини з Володимиром почалося інше життя, де щастя перетворилося на образи та розставання.

Відсутність спільних фотографій, відео та хованки між ними почали здаватися дивними їхньому оточенню. Та згодом чутки про розлучення підтвердили вони самі. І вже кілька місяців Христина та Володимир живуть окремо одне від одного й будують своє життя без колишніх.

Зараз Горняк намагається жити на повну, вона працює, займається своїм розвитком, своїми хобі, а в особливості танцями. Річ в тому, що відносно нещодавно Христина почала займатися парними танцями. Їхній напрям – Латина, це бачата, сальса, румба, самба, ча-ча-ча та інші напрями.

Заняття Горняк з тренером

І ось днями жінка показала, як вона рада повернутися до своїх тренувань з тренером, на ім’я Ігор. І саме з ним Горняк залюбки тренується та вчить нові рухи для себе. Дуже помітно, який кайф від занять танцями отримує Христина.

Популярне зараз

Схожі новини