Кого Ірина Горова проміняла на Потапа, який її потім зрадив: такий же великий, лисий та брутальний (ФОТО)

Тільки-но Потап та Ірина Горова стали відомими, преса одразу ж почала ставити велику кількість запитань до пари стосовно їхнього шлюбу. Здавалося, що цей союз не зможе витримати шаленої популярності і, як з’ясувалося згодом, так і було. Ірина змогла вийти з цієї історії з гордо піднятою головою та честю, пробачивши чоловіку зраду та зумівши залишитися з ним друзями заради спільного бізнеса та сина.

Кого Ірина Горова проміняла на Потапа

Ірина Горова показала, як виглядає колишній тесть Потапа
Кого Ірина Горова проміняла на Потапа

Але варто віддати належне, досвід у розлученні в неї вже був. Перший чоловік Ірини Горової, Юрій Горовий, колись був кращим другом Олексія Потапенка.

Разом з ним вони намагалися підкорити сцену, писали і створювали свої перші композиції і активно просувалися в шоу-бізнесі. Саме від нього Ірина Горова народила свою дочку Наталію. Після розлучення жінка вийшла заміж за Олексія, але з колишнім продовжила спілкуватися заради дитини. Тож Юрій був частим гостем у будинку продюсерів, особливо за нагод, які напряму стосувалися його спадкоємиці.

Юрій Горовий і Потап
Кого Ірина Горова проміняла на Потапа

Чоловік навіть встиг засвітитися у багатьох кліпах з Потапом, але згодом його кар’єра почала вщухати.

Нагадуємо, про стосунки Потапа та Насті Каменських стало відомо 2019-го, коли пара оприлюднила на особистих сторінках соціальній мережі Instagram свіжі фотографії з весілля. Аудиторія довго не могла повірити, що це правда і навіть підозрювала, що насправді знаменитості знімали спільників. Пізніше подружжя підтвердило, що побралося.

Потап вперше прокоментував своє розлучення з Настею Каменських
Кого Ірина Горова проміняла на Потапа

А вже через декілька років Потап та Настя Каменських визнали, що розписалися набагато раніше у Лас-Вегасі. Свято, яке було влаштовано в столиці, було лише річницею їхнього весілля, яке вони організовують кожного року. При цьому одразу виконавці не зізналася, що роман розпочався ще за часів, коли Потап був одружений. Але згодом продюсер поступився і в цьому питанні і розповів журналістам, що факт зради був присутнім, про що він сильно пошкодував, адже можна було вчинити чесно.

Популярне зараз

Схожі новини