Злата Мітчелл у джинсах вільного крою без нагляду мами Фреймут показала вільне життя: з країни в країну

17-річна донька відомого ревізора Ольги Фреймут Злата Мітчелл розповіла про подорож невідомою їй країною Фінляндією, а також похизувалася вільним життям з одного куточка світу в інший.

Зухвалими витівками та відвертими образами юна дівчина провокує на ряд публічних обговорень негативного типу в мережі. Публіка запевняє, що Злата етикету мами Фреймут і в очі не бачила, адже поведінка не годиться правилам справжньої леді, які трактує Ольга.

Прикладна зірка світських манер Ольга Фреймут переконана, що справжня леді має бути галантною, стриманою та дещо сором’язливою, чого не скажеш про її старшу доньку Злату. Кривляння на камеру, відверті образи, гуляння нічними вулицями міста – все це стало основою її контенту в соціальних мережах.

Ольга Фреймут з донькою Златою Мітчелл
Ольга Фреймут з донькою Златою Мітчелл

Нещодавно Мітчелл розповіла, що потрапила до Фінляндії – невідомої їй країни, зі своїми місцевими особливостями та колоритом. Дівчина показала світлину, як позує на одній з вулиць столиці Гельсінкі.

Злата в джинсах вільного крою, чорним топом нижче пупка відкритого типу в зоні ключиць та білих кросівках показалася публіці. Окрім цього, Мітчелл відчула атмосферу вечірньої риболовлі й показала, як компанія спіймала маленьку рибину.

Злата Мітчелл у джинсах вільного крою без нагляду мами Фреймут показала вільне життя

Нагадаємо, що зіркова донька Ольги Фреймут – народжена від корінного британця Ніла Мітчелла, з яким жінка познайомилася, проживаючи в Лондоні. Згодом пара не пройшла випробування побутом, тому ревізорка зібрала свої речі й вагітною повернулася до Києва. Додала, що причиною розриву стосунків стало неналежне відношення екскоханого, мовляв, від галантних манер потім не залишилося й натяку.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.