Фіналіст “МастерШеф. Професіонали-4” Антон Гільчук кардинально змінив імідж: обрізав волосся і зняв капелюх

Антон Гільчук запам'ятався глядачам найголовнішого кулінарного шоу "МастерШеф" своїм характером, добротою та професіоналізмом. Його перемоги чекала вся Україна, але вийшло інакше.

 

Гільчук досить молодий, цікавий та перспективний кухар, у якого все життя попереду. Він прийшов на проєкт аби довести в першу чергу собі, що він гідний стати одним з найкращих кухарів України. Насправді перемога дуже важлива, але й потрапити у фінал це неймовірне досягнення. Звісно, кожен хоче бути кращим і заради цього викладається на всі 100%, а іноді навіть і більше, бо коли учасники борються у чорних фартухах, у них відкривається друге дихання і деякі з них видають неймовірні результати.

Антон Гільчук
Антон Гільчук

Одним з таких учасників був і Антон, він в кожному конкурсі намагався проявити себе з найкращої та найсильнішої сторони, а також завжди залишався людиною. Хлопець був готовий допомогти кожному, з ким гарно спілкувався, адже перемога перемогою, а людські якості ніхто не скасовує.

Не секрет, що Гільчук приїхав з самої Одеси до столиці заради того, щоб довести собі та всій країні власний професіоналізм і досягти успіху у найвідомішому телепроєкті України, І варто сказати, у хлопця все вийшло, адже тепер він лідер глядацьких симпатій. До участі в шоу працював шефом на кухні. Хлопець мріє розвивати та популяризувати українські продукти, які стали для українських кулінарів справжнім відкриттям.

Гільчук ще запам’ятався своєю неординарною зачіскою, він мав довге волосся, яке робило його дуже помітним з усіх інших учасників. Але зараз все трохи змінилося, оскільки Антон вирішив змінити стиль і зачіску.

Гільчук з новою зачіскою
Гільчук з новою зачіскою

Антон підстригся майже під нуль та зняв свій звичний капелюх. Варто сказати, що його новий образ дуже пасує йому і робить Антона трохи старшим, ніж він виглядав раніше.

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.