“Люблю цю країну”: Ектор Хіменес-Браво показав свій розкішний будинок у Канаді, який придбав 17 років тому

Ектор Хіменес-Браво відомий шеф-кухар, який став справжньою зіркою в українському та світовому середовищі, оскільки його кулінарний талант перевершує всі очікування та стандарти.

Хіменес-Браво майстер своєї справи, але заради цього він довго і багато вчився. Його талант був підмічений у правильний час, коли у нього була змога вчитися і працювати над своїми помилками. Чоловік ніколи не вихвалявся, адже він розуміє, як важко буває досягти високого рівня у якійсь справі. Тим паче у кулінарії, де щодня змінюються стандарти та підвищується рівень.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Ектор вже понад 15 років живе в Україні та він в захваті від нашої країни, оскільки тут йому подобається все, особливо люди, він вважає, що українці – це найдобріший народ, люди щирі й привітні. Саме це його й зачепила найбільше, а також Ектор полюбив нашу культуру та краєвиди.

Для життя чоловік обрав місто Ірпінь, яке сало для нього рідною домівкою. Там, суддя “МастерШеф” має будинок, в який він вклав свою душу. І насправді йому дуже пощастило, що його будинок не зачепили окупанти, адже Ірпінь постраждала дуже сильно.

Сторіс Ектора
Сторіс Ектора

Але, як виявилось в Ектора є ще один будинок, щоправда, не в Україні, а у Канаді. Про це Хіменес-Браво ніколи не розповідав, та сьогодні святкується День Канади й Ектор публічно зізнався у любові до цієї країни, оскільки саме Канада проклала шлях у його кар’єру. І саме за це чоловік дуже вдячний країні. А також там він має багато друзів, які нині підтримують його та нашу Україну.

Будинок Ектора у Канаді
Будинок Ектора у Канаді

Ектор показав свій будинок, який придбав ще 17 років тому, але досить давно там не був, і саме з цієї нагоди чоловік вирішив показати рум-тур свого великого будинку. Варто сказати, що будинок доволі великий і має цікавий інтер’єр. Тож, зі смаком у Хіменеса-Браво все досить добре і він вміє зробити затишок у домі.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.