Не тільки Зеленська: яка ще жінка була з Володимиром Зеленським – з ним і на сцені, і на репетиціях (ФОТО)

В пам'яті майже кожного українця зберігся момент, коли вперше в ефірі українського телебачення з'явився танцювальний проєкт "Танці з зірками", переможцями якого стала пара Володимира Зеленського та Олени Шоптенко.

У 2006 році українські глядачі відкрили для себе новий улюблений проєкт, який об’єднав усю країну біля екранів телевізорів – “Танці з зірками”. Так, партнеркою нинішнього голови країни Володимира Зеленського стала професійна танцівниця, хореограф Олена Шоптенко, яка тренувалася з чоловіком, підтримувала його та проводила з ним навіть більше часу ніж сама дружина Олена Зеленська.

Тіна Кароль, Олена Шоптенко і Володимир Зеленський у найпершому сезоні Танців з зірками
Володимир Зеленський та Олена Шоптенко на Танцях з зірками

У фіналі танцювальної битви зійшлися дві пари, які стали фаворитами всього сезону: Наталія Могилевська та Влад Яма й Володимир Зеленський та Олена Шоптенко. За результатами глядацького голосування долю учасників було вирішено таким чином, що першою парою переможців одного з найпопулярніших танцювальних проєктів стала пара Олени та Володимира.

Так, нещодавно фан-клуб лідера України Володимира Зеленського оприлюднив одну з архівних світлин за часів його участі на проєкті “Танці з зірками”. Зеленський разом зі своєю партнеркою Шоптенко посміхалися на камеру в танцювальних костюмах, імовірно по завершенню одного з прямих ефірів.

Яскравий червоний, чорний та білий – саме така палітра кольорів дісталася танцювальній парі майбутніх переможців. В коментарях під дописом користувачі соціальної мережі Instagram приголомшені тим, яких змін за всі роки активної діяльності зазнав Володимир Зеленський, особливо після 2019 року, коли став новим Президентом України.

Нагадаємо, у своєму нещодавному інтерв’ю Олена Шоптенко висловилася, що зараз думає про Володимира Зеленського, з яким у 2006 році розділила перемогу на “Танцях з зірками”. За словами Олени, тоді вона думала виключно про танці, а зараз Володимир став зовсім іншою особистістю. Утім, вона не дивується, яких висот вдалося досягти нашому лідеру.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.