Багатодітний Віталій Кличко показав своїх дітей, які живуть далеко від нього: двоє синочків і лапочка дочка

Цього року знаменитий український спортсмен та мер Києва Віталій Кличко повідомив про те, що розлучається зі своєю дружиною Наталією, з якою прожив багато років разом. Але насправді родина тривалий час знаходилася в розлуці, адже благовірна знаменитості обрала для життя Європу.

Так, екс-дружина Віталія вирішила пов’язати своє життя з музичною індустрією. Подейкують, що у житті мера також сталися зміни, і нібито в його в нього увірвалася таємнича красуня, яка поклала край його шлюбу. Однак, ця інформація так і не набула підтвердження.

Віталій Кличко показав всіх своїх дітей

Дружина та діти Віталія Кличка
Віталій Кличко показав всіх своїх дітей

Усі троє спадкоємців, які народилися у союзі з Наталією Кличко знаходилася разом з зірковлю матір’ю у Німеччині. При цьому варто відмітити, що дочка спортсмена народилася в Сполучених Штатах і вважає своєю батьківщиною та рідним домом Лос-Анджелес. Через ці слова дівчина якось потрапила у скандал, але сталося це багато років тому.

Дружина та діти Віталія Кличка
Віталій Кличко показав всіх своїх дітей

І хоча зараз діти Віталія Кличка дуже обережно поводяться в інформаційному просторі, адже розуміють, що за ними пильно стежать через професію батька, все ж таки деяка інформація про них є у відкритому доступі. Наприклад, чим збираються займатися у своєму житті молоді люди.

Так, дочка зірки Єлизавета-Вікторія вивчає психологію в університеті в Нідерландах, Єгор-Даніель закінчив перший етап університету за фахом бізнес-менеджмент та планує вступати до аспірантури, а молодший Максим поки досі навчається у школі у Великій Британії.

Спільними фотографіями з батьком молоді люди майже не діляться, але висновки з цього ніяких зробити не можна, так як Віталій взагалі неймовірно обережний в мережі.

Популярне зараз

Схожі новини