Софія Ротару публічно зізналася в почуттях до іншого чоловіка: їх об’єднали таємний шлюб та спільна дитина

Навколо особистого життя легенди української естради Софії Ротару ходило багато чуток. Одна з найпопулярніших пліток — її зв’язок з Володимиром Івасюком. Відомо, що в молодості композитор та виконавиця тісно співпрацювали. Чоловік став автором декількох хітів артистки, які назавжди піднесли її на п’єдестал української культури.

Софія Ротару вперше розповіла, куди зникла під час війни
Софія Ротару публічно вшанувала пам’ять Володимира Івасюка

Втім, велика кількість журналістів вбачала у цьому зв’язку любовний підтекст. Поговорювали, що насправді Софія Михайлівна була заміжньою двічі, і першим чоловіком артистки був саме Володимир. Говорили і про те, що у них народилася таємна дитина. В девяностих з’явилася інформація, що невідомі викрали її, коли дитя було маленьким, однак згодом Софія Михайлівна дала офіційне спростування. Мовляв, викрали маленького Руслана, а другої дитини в неї немає.

Софія Ротару публічно вшанувала пам’ять Володимира Івасюка

Натомість про Івасюка артистка нічого не сказала. Коли Володимир пішов з життя на Ротару з нетерпінням чекали. Вважалося, що вона має з’явитися на похоронах. Але співачка знаходилася настільки далеко, що фізично не могла встигнути приїхати, щоб попрощатися з Івасюком.

Нещодавно Ротару вперше публічно за багато років пригадала про композитора. Співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram малюнок, на якому зображеноний Володимир Івасюк і додала емодзі червоного серця, яке як правило додають, коли мова йде про ніжні почуття до людини.

Софія Ротару публічно вшанувала пам’ять Володимира Івасюка

Навколо портрету чоловіка були вказані назви його найвідоміших творів, які увіковічили ім’я композитора.

Схожі новини