Купила три речі за п’ятизначну суму: дружина Віктора Павліка Репяхова похизувалася брендовими обновками

Чимало людей прагнуть вдягатись стильно та з урахуванням усіх модних тенденцій. Декому вдається робити це за допомогою речей із секонд-хендів. Дехто віддає перевагу мас-маркету. Представники шоу-бізнесу нерідко відносяться або до першої, або до другої категорії людей. Втім є і ті, хто обожнює брендові і речі, вартість яких іноді може шокувати тих, чий заробіток на порядок менший аніж у медійних особистостей. А що із українськими селебріті – про це читайте в нашому новому матеріалі?

Сьогодні дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова на сторінці в Інстаграмі поділилась фрагментами свогого дня. Дівчина охоче розповіла про те, як гарно провела час із мамою та маленьким сином Михайликом.

Втім уважні підписники звернули увагу на те, що дружина співака постала перед ними у брендових речах. Так, наприклад, Катерина вдягнула ремінь від бренду Guess. Це білий аксесуар із золотистою літерою G спереду. В середньому ціна на подібний ремінь бренду Guess сягає 2380 гривень.

О
Обновки дружини Віктора Павліка

У кадр наступних сторіч потрапив симпатичний рюкзак також бренду Guess. Він доволі компактний, коричневого кольору із принтом у вигляді емблеми бренду. Його фішкою є невеличка косметичка трикутної форми, що кріпиться до рякзака у вигляді брелока. Подібний аксесуар в середньому можна придбати за 9000 гривень.

Ну і трішки поговоримо про взуття. Катерина постала перед підписниками у кросівках від бренду New Balance. Збоку на них є емблемка у вигляді літери N. Ціна подібних кросівок на сайті сягає близько 4799 гривень.

Загалом обновок на 16 179 гривень.

Схожі новини