Тимур Хромаєв здивується, бо дружина Маша Єфросиніна зареєструвалась в “Тіндері”: “Я подобаюсь чоловікам”

Відомо, що Маша Єфросиніна давно заміжня жінка, її чоловік Тимур Хромаєв, який нині захищає нашу країну від окупантів. Тимур та Маша живуть разом вже більше 19-ти років. Вони виховують двох дітей разом, дорослу доньку та молодшого сина.

Єфросиніна зареєструвалась на Тіндері

Від початку повномасштабної війни Маша з чоловіком дуже рідко були разом, оскільки Єфросиніна тривалий час жила на дві країни, в Україні та в Польщі, а сам Тимур відправився на фронт. Тому, часу на спілкування та зустрічі бракує. І Маша знає, що після закінчення війни з Тимуром у неї будуть зовсім інші стосунки, і вже готується до цього періоду думками.

Та робота рятує Машу від своїх особистих переживань, тому аби відволікатися з позитивом вона разом з Олею Поляковою знімає шоу “Дорослі дівчата”, де жінки підіймають важливі теми, які часто стосуються особистого життя. Наприклад, в останньому випуску жінки обговорили тему інтернет-знайомств.

Єфросиніна зареєструвалась на Тіндері

Так, під час зйомки Оля зареєструвала Єфросиніну у додатку для знайомств “Тіндері”. Маша ніколи не користувалась подібними сайтами та додатками, оскільки вона заміжня, але заради експерименту вона тепер зареєстрована на “Тіндері”. Та одразу ж Марія та Оля зауважили, що вони не шукають там собі нових чоловіків, а просто хочуть перевірити як працюють такі додатки.

Єфросиніна зареєструвалась на Тіндері

Тому, Маша виклала своє фото на “Тіндер”, заповнила анкету та відклала телефон на час зйомки, а в кінці випуску Маша жінки вирішили подивитися, скільки чоловіків поставили Маші лайки, тобто, кому вона сподобалась. Але за це довелося заплатити 30 доларів. І тоді дівчата дізналися, що Машу вподобало аж 500 чоловіків.

Схожі новини